BLIK
Posted By Admin

Millennium: ponad 200 tys. klientów korzysta ze zbliżeniowego BLIKa


Użytkownicy Millennium od lipca 2021 zapłacili w ten sposób prawie 4,3 mln razy o wartości ponad 166 mln PLN! Już blisko 216 tys. jego klientów korzysta ze zbliżeniowego BLIKa.

Liczba przelewów zleconych na telefon BLIK wzrosła o 107% w stosunku do analogicznego okresu zeszłego roku.

Czytaj też: W aplikacji Biedronki zapłacisz BLIKiem bez kodu

Zbliżeniowo BLIKiem mogą płacić już wszyscy użytkownicy aplikacji Millennium, którzy posiadają urządzenie mobilne. Z systemem Android oraz modułem NFC. Narzędzie pozwala po prostu płacić bezstykowo w sklepach stacjonarnych czy punktach usługowych.

Czytaj też: PayPro i Conotoxia z nowymi zezwoleniami KNF

By z kolei podjąć się możliwości skorzystania z takiej oferty – wystarczy jednorazowa aktywacja. Nie jest, co ciekawe, konieczne logowanie się do aplikacji. Nie trzeba także połączenia internetowego czy sieci komórkowej. 

Czytaj też: Rusza Sandbox Blockchain 2.0

 zbliżeniowego BLIKa

Millennium: ponad 200 tys. klientów korzysta ze zbliżeniowego BLIKa

Równocześnie Millennium ogłosił, że popularnością wśród jego klientów cieszą się też inne rozwiązania BLIK. Od początku roku skorzystało z nich minimum raz aż 1,2 mln użytkowników aplikacji mobilnej banku. Z kolei w minionym kwartale wykonali oni ponad 28,6 mln transakcji z pomocą tego narzędzia. Liczba przelewów zleconych na telefon z kolei wzrosła o 107% w stosunku do analogicznego okresu zeszłego roku.

Czytaj też: Aion Bank: wyższe promocyjne oprocentowanie kont


View Comments
There are currently no comments.