Karty płatnicze

Drewniane karty debetowe od firmy Tomorrow


Tomorrow korzysta z rozwiązań Solaris Banku, działającego podobnie jak polskie Vodeno z Aion Bankiem. Użytkownicy zwracają uwagę, że od niedawna działa niemiecki fintech, który wykorzystuje platformę Solaris Banku. Ten ostatni z kolei funkcjonuje w modelu banking as a service, co w efekcie oznacza jedno. Oferuje fintechom możliwość świadczenia usług bankowych pod ich własną marką. Podobnie, co ciekawe, działa spółka Vodeno z belgijskim Aion Bankiem.

Co ciekawe, wracając do Tomorrow – to charakterystyczny element oferty tego fintechu: karty debetowe Visa wykonane całkowicie z drewna! Kartami, co ciekawe, można płacić zbliżeniowo, wyciągać pieniądze z bankomatów, a także – dodawać je do popularnych portfelu cyfrowych, takich jak Apple Pay czy Google Wallet.

Czytaj też: Nowa metoda płatności u agentów ubezpieczeniowych – Insly

Równocześnie, fintech w materiałach promocyjnych podkreśla jasno, że w imieniu swoich klientów walczy oficjalnie ze zmianami klimatycznymi. Współpracuje w tym celu z organizacjami, które po całości wspierają zasilanie w Republice Południowej Afryki. Pracują dodatkowo też nad technologiami do wychwytywania z atmosfery i składowania dwutlenku węgla oraz nad rozwojem odnawialnych źródeł energii.

Czytaj też: Wieloosobowy dostęp dla firm do serwisu internetowego iPKO

Drewniane karty debetowe od firmy Tomorrow

Drewniane karty debetowe od firmy Tomorrow

Jeśli z kolei chodzi o ofertę finansową – Tomorrow ma trzy pakiety usług, które różnią się funkcjonalnością i cenami. Najtańszy pakiet kosztuje 3 euro miesięcznie. Za tę cenę dostaniesz aplikację mobilną i plastikową kartę Visa, a także przelewy P2P między użytkownikami Tomorrow, transakcje walutowe bez opłat czy… Możliwość zaciągnięcia debetu oprocentowanego na poziomie 10,99% w skali roku. Wypłaty z bankomatów dodatkowo są płatne 2 euro.

Co ciekawe, w pakiecie Change za 7 euro miesięcznie dostaje się dodatkowo pięć transakcji bankomatowych za darmo. A dodatkowo także możliwość wyboru grafiki na karcie plastikowej czy możliwość założenia pięciu dodatkowych subkont z różnymi celami oszczędnościowymi.

Z kolei najdroższy pakiet Zero kosztuje aż 15 euro miesięcznie. W tej cenie jest już drewniana karta i nielimitowane wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie.

Na koniec jednak trzeba wrzucić jedną informację – Tomorrow nie jest pierwszą instytucją na świecie, która zdecydowała się wydawać drewniane karty płatnicze. Wcześniej zrobił to już inny fintech – TreeCard. Oczywiście, w ramach współpracy z Mastercard.


View Comments
There are currently no comments.