Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Cinkciarz udostępnia BLIK


O tym, że Amazon też lubuje się w BLIKu  – już wiecie. Teraz Cinkciarz też postanowił wziąć się za te płatności. 

Serwis Cinkciarz.pl wprowadził właśnie możliwość przyjmowania płatności kodem BLIK na smartfon – JustGrab. Funkcjonalność jest już dostępna w aplikacji mobilnej fintechu na Android  i iOS. Nowość od platformy to tradycyjne już płatności BLIK na smartfon, bez konieczności posiadania oddzielnego terminala czy powiązania umową.

W efekcie, wystarczy mieć konto na portalu i korzystać z aplikacji Wymiana Walut, którą można pobrać w sklepie Google albo App Store.

Czytaj też: Robinhood szykuje się na IPO

cinkciarz

BLIK na Cinkciarz!

Tymczasem, w przyszłości rozwiązanie JustGrab ma być dostępne w aplikacjach Karty Wielowalutowe i Przekazy Pieniężne. Dodatkowo, być może pojawi się także w superaplikacji, integrującej usługi finansowe dotychczasowych kilku aplikacji.

Sam fintech JustGrab wszystkim klientom oferuje rozwiązanie – zarówno dla sprzedaży stacjonarnej, jak i usług. Każdy może więc w wygodny i szybki sposób odbierać pieniądze w portfelu cinkciarz. Tego rodzaju terminal w telefonie może więc służyć na przykład w momencie rozliczania rachunku przez grupę znajomych w restauracji.

To nasz kolejny krok w dziedzinie płatności i na pewno nie ostatni. Zamierzamy dalej rozwijać się w tym zakresie, aby jeszcze bardziej ułatwiać klientom codzienne zarządzanie finansami. Istotne jest dla nas, że tego typu rozliczenia za pomocą smartfona są nie tylko łatwe i szybkie, ale przede wszystkim bezpieczne.

Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Czytaj też: Visa wspiera digitalizację MŚP – Where You Matters Stop


View Comments
There are currently no comments.