Płatności online
Posted By Admin

Nowa bankowa aplikacja Volkswagena


Wcześniej  niemiecki bank oferował rozwiązanie tylko do autoryzacji przelewów internetowych. Nowa aplikacja bankowa od Volkswagena jednak już przed nami!

Ta pozwala na zarządzanie rachunkiem rozliczeniowym. Zarówno w App Store, jak i Google Play znajdziemy już nową wersję aplikacji, którą można uznać za pełnoprawną bankowość mobilną. Wcześniej instytucja oferowała tylko aplikację do autoryzacji przelewów przez internet.

Czytaj też: Moneyback od transakcji kartą – już w Vantik!

aplikacja volkswagena

Aplikacja bankowa Volkswagena nabiera prędkości

Tymczasem, zgodnie z opisem w marketach systemów operacyjnych Android i iOS – nowa aplikacja bankowa pozwala na logowanie za pomocą biometrii odcisków palca lub twarzy.

Dodatkowo, oferuje także salda rachunku przed zalogowaniem, zapewnia dostęp do historii transakcji, umożliwia zlecanie przelewów czy zarządzanie spłatą kredytu. Co ciekawe, nowa aplikacja bankowa Volkswagena umożliwia także, podobnie jak wcześniejszy token mobilny, autoryzację przelewów wykonywanych przez internet.

Na ten moment Volkswagen Bank w zakresie rachunków bankowych obsługuje w Polsce tylko firmy. Oferta dla indywidualnych klientów została wycofana już jesienią 2017 roku.

A co więcej słychać w Volkswagen Banku sprawdzicie tutaj: Był sobie Volkswagen Bank… po PDS2 problemów nie ma końca


View Comments
There are currently no comments.