Aktualności
Posted By Admin

Moneyback od transakcji kartą – już w Vantik!


Firma Vantik umożliwić ma podpięcie karty Mastercard do dowolnego konta bankowego. Wówczas przyzna 1% moneyback od transakcji, a następnie zainwestuje pieniądze w fundusz emerytalny.

Niemiecki fintech Vantik poinformował o nawiązaniu współpracy z Mastercardem i warszawską firmą Vodeno. W efekcie już w kwietniu, na rynek wejdzie nowa usługa wychodząca naprzeciw potrzebom starzejącego się społeczeństwa. Użytkownicy Vantikcard będą więc otrzymywać zwrot w wysokości 1% od wartości transakcji bezgotówkowych. Moneyback trafić zamierza na specjalny fundusz inwestycyjny, w którym będą gromadzone środki na dodatkową emeryturę. Oczywiście, dla posiadaczy Vantikcard.

Czytaj też: Polski Amazon ruszył – wśród płatności BLIK

vantik

Vantik daje radę!

Co ciekawe, pieniądze, z których w przyszłości dodatkowa emerytura dla klientów trafi w ETF.

W międzyczasie, kartę debetową Mastercard od Vantik będzie można także podpiąć do Apple Pay i Goole Pay. Ta powiązana będzie mogła być także z rachunkiem płatniczym w dowolnej instytucji. Wszystko w efekcie złożenia odpowiedniego zlecenia. Sama wartość transakcji potrąci się z rachunku źródłowego za pomocą SEPA direct debit.

Klient, by uzyskać dodatkowy limit transakcyjny, może skorzystać także dodatkowo z usługi aktywnego sprawdzania danych na rachunku. Dzięki otwartej bankowości.

Czytaj też: Krakowski Bank Spółdzielczy z kuratorem na karku… Co na to klienci?


View Comments
There are currently no comments.