Płatności online
Posted By Admin

Nowy format PKO – PKO Koncept


Właśnie otwarto w Łodzi oddział numer 19 – to już druga placówka PKO uruchomiona w nowym formacie PKO Koncept.

PKO BP poinformował jasno o uruchomieniu nowego oddziału w Łodzi. Zrealizowano go właśnie w ramach tytułowego programu PKO Koncept. Ten pokazuje nowe podejście banku do placówek stacjonarnych. W jednym miejscu mają być zaspokajane wszystkie potrzeby klientów. Mowa na przykład o doradztwie, sprzedaży, edukacji i wsparciu w korzystaniu z opcji zdalnych. Z kolei sama funkcja obsługi kasowej schodzi na dalszy plan.

Czytaj też: Raz na wozie, raz pod kreską… Bitcoin w odwrocie?

PKO Koncept idzie do przodu

pko koncept

Tymczasem, oddział 19 otwarł się już 25 lutego w kompleksie Brama Miasta. Cała przestrzeń ma charakter uniwersalny – znajdziemy tutaj miejsce na spotkania klientów z doradcami, urządzenia samoobsługowe, czy nawet… kameralne pokoje do spotkań biznesowych! Co ciekawe, kluczową część placówki stanowi strefa samoobsługowo-edukacyjna właśnie z nowoczesnymi urządzeniami.

W efekcie klient całkowicie samodzielnie lub z niewielką pomocą doradcy może zalogować się do rachunku. Wydzielono dodatkowo także przestrzeń wystawienniczą, gdzie promowane będą dzieła młodych artystów.

Co ciekawe, oddział w Łodzi to druga już placówka stworzona w ramach PKO Koncept. Od czerwca 2020 na warszawskim Ursynowie funkcjonuje oddział 34, który ma ambicję na multibiznes. Kluczowe są tutaj rozwiązania ekologiczne – większość wyposażenia pochodzi z recyklingu właśnie.

Warto też wspomnieć, że PKO jest przecież kolejnym już bankiem działającym na polskim rynku, który bawi się w różne formaty oddziałów. Od dłuższego czasu już sieć placówek modernizują na przykład BNP Paribas, mBank, ING, Millennium i Santander. Ten ostatni z kolei łączy już funkcję tradycyjnej placówki z kawiarnią. Jako pierwszy na rynku z taką koncepcją oddziału wszedł jednak nieistniejący już Idea Bank.

Czytaj też: Moneyback od transakcji kartą – już w Vantik!


View Comments
There are currently no comments.