Płatności online
Posted By Admin

Bramka płatnicza PayTel już na rynku


Bramka płatnicza od PayTel pozwala na przyjmowanie płatności za pomocą ponad 30 metod! W te z kolei zaliczają się takie, jak na przykład BLIK, przelewy pay by link czy karty bankowe. 

Czytaj też: Nowa oferta ING – sprawdź, które sklepy przechowują dane z karty VISA

W efekcie, bramka płatnicza PayTel umożliwia sklepom internetowym płatności online. Nowe narzędzie, określane jako eCommerce Płatności Online. Rozwiązanie, co ciekawe, zostało anonsowane już we wrześniu zeszłego roku przy okazji ogłaszania rebrandingu firmy.

Czytaj też: IdoSell rozszerza współpracę z PayPal Checkout

Bramka płatnicza PayTel

Bramka płatnicza PayTel już na rynku

Tymczasem, sklepu, które zdecydują się na bramkę płatniczą PayTel, będą mogły przyjmować od swoich klientów płatności za pomocą ponad 30 metod. W tym BLIKa, przelewów pay by link czy kart. Dodatkowo, bramka umożliwia również przechowywanie zaszyfrowanych danych kart płatniczych jako tokena. A w efekcie realizowanie dzięki temu płatności w modelu one click czy płatności cyklicznych. Co ciekawe, nowością jest także możliwość inicjowania płatności za pomocą kodów QR.

Czytaj też: Limit wypłat gotówki będzie podniesiony – Visa i Mastercard składają wniosek

Tymczasem, wprowadzając własną bramkę płatniczą, PayTel wychodzi poza dotychczasowy typowy dla niego obszar obsługi stacjonarnych terminali. To już kolejny przykład na to, że zaciera się podział na operatorów specjalizujących się w obsłudze tradycyjnego handlu  integratorów płatności. Takich jak na przykład PayU czy Przelewy24.

Warto też dodać, że wcześniej na podobny  krok zdecydowały się na przykład Polskie ePłatności, które przejęły  integratora PayLane.

Czytaj też: System płatności twarzą – Visa rozpoczyna współpracę z PopID


View Comments
There are currently no comments.