Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

eToro rozszerza się o NFT


eToro właśnie uruchomiło program patronacki eToro.art, który ma połączyć za pomocą technologii twórców NFT i inwestorów. Inicjatywa ma, co ciekawe, wspierać artystów, agencje i marki NFT. Z kolei fundusz o wartości 20 mln USD zostanie wykorzystany do zakupu dzieł uchodzących za tzw. blue-chips.

Czytaj też: Klarna udostępnia platformę otwartej bankowości – Klarna Kosma

Warto też dodać, że eToro dość mocno skupiło się ostatnio na poszerzaniu oferty cyfrowej właśnie. W minionym miesiącu na przykład do oferty trafiły na przykład ApeCoiny. To tokeny wygenerowane oddolnie z ruchu społecznego, związane ze społecznością Bored Ape Yacht Club.

eToro

eToro rozszerza się o NFT

Z kolei platforma zamierza w najbliższym czasie zapewnić dostęp do wszystkich korzyści płynących z NFT. Zarówno materialnych, jak i rozrywkowo-społecznościowych. 

Czytaj też: SoftPos PayTel zmieni telefon w terminal płatniczy

Pierwszym etapem programu jest ujawnienie samej kolekcji NFT. Obejmuje ona takie projekty jak na przykład CryptoPunks, World of Women czy twórczość wschodzących artystów. Równocześnie firma planuje wspierać początkujących twórców i marki także w nowych projektach z zakresu NFT. W efekcie zamierza przeznaczyć na ten cel 10 mln dolarów, a tym samym… Działać jako strategiczny partner wprowadzania nowości na rynek w 2022 roku.

Czytaj też: Aplikacja płatnicza na MacBooki od Revoluta. Co nowego w ofercie fintechu?


View Comments
There are currently no comments.