Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Aplikacja Revolut znów bałagani


Aplikacja Revolut stała się teraz pełna.. bałaganu właśnie. Fintech dodał do niej kilka nowych funkcji, jednak dość… nieudolnie. Wygląd zmienił się diametralnie.

Od 20 kwietnia w AppStore do pobrania jest już nowa aplikacja Revolut. Dla klientów Google Play na razie tylko dla testerów Beta. W 8.0 wersji pojawiło się kilka znaczących zmian. Przede wszystkim dolne menu zawiera trzy przyciski – pierwszy z nich kieruje do ekranu głównego.

Z kolei strzałki przenoszą do płatności. Dodatkowo dodano także skróty przelewów. W międzyczasie wyświetlają się nam także ostatnio używane kontakty. Ponadto, przytrzymując avatar wybranego kontaktu można szybko przelać pieniądze albo poprosić o transfer.

W międzyczasie, aplikacja Revolut pozwala także zmienić do tej pory domyślne przydzieloną nazwę użytkownika. W efekcie znajomi mogą przekazać nam środki, nawet jeśli nie znają naszego numeru telefonu. Tego precedensu można jednak dokonać tylko dwa razy, więc – wybierajcie powoli!

Czytaj też: Kolejne miliony w Revolut – co fintech planuje tym razem?

aplikacja revolut

Aplikacja Revolut –  do trzech razy sztuka

Tymczasem, trzeci przycisk dolnego menu przenosi użytkownika do ekranu z małymi kafelkami. Te z kolei odpowiadają najważniejszym zakładkom i mają ułatwić odnalezienie funkcji. Jednak – panuje tutaj chaos. Co więcej, dodatkowo wciąż będziemy także atakowani reklamami zniżek w sklepach.

Co ciekawe nowością w zakładce „kryptowaluty” jest także wskaźnik wzrostu portfela, którego tu brakowało, a był dostępny w sekcji „akcje”.

Czytaj też: Karta płatnicza bez rachunku – takie rzeczy w Aion Bank!


View Comments
There are currently no comments.