Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Aion bank coraz bliżej – co nowego na rynku?


Na liście oczekujących na bank Aion zapisanych jest już prawie… 10 tysięcy osób! A ponieważ zbliża się start banku – deklaruje się, że zapisani będą mieli pierwszeństwo w dostępie do usług banku. Dodatkowo – otrzymają także specjalną promocję. O sprawie napisał Puls Biznesu.

Czytaj też: Proces kredytowy coraz łatwiejszy w Pekao – otwarta bankowość pomoże

Aion

Aion bank wchodzi na salony!

Tymczasem, szykując się do rozpoczęcia działalności – Aion szuka ambasadorów marki, którzy pomogą  mu podbić rynek. Ma zapewnić im na szkolenia w kwestiach na przykład finansów osobistych i technik pomnażania oszczędności.

W pewnym momencie liczba zapytań o start banku była tak duża, że postanowiliśmy stworzyć specjalną listę. Osoby te będą miały pierwszeństwo w dostępie do naszych usług. Przygotujemy dla nich specjalną ofertę promocyjną.

– Karol Sadaj, dyrektor generalny oddziału Aiona w Polsce

Co dla klientów? Bank pełen ofert!

Z kolei klientom zaoferuje bankowość subskrypcyjną. W efekcie – za stałą miesięczną opłatę zapewni im dostęp do szerokiej palety usług. Co ciekawe, w ofercie pojawią się także na przykład ubezpieczenia.

W pierwszej kolejności wystartujemy z ofertą dla klientów detalicznych. Celujemy w osoby zarabiające powyżej średniej krajowej, które aktywnie chcą zarządzać swoimi pieniędzmi wyłącznie za pomocą smartfona. Jesteśmy w pełni cyfrowym bankiem, nie będziemy mieli punktów stacjonarnych.

― szef polskiego oddziału Aiona.

Czekacie na nową bankowość internetową?

Tak, my także – z niecierpliwością! Bądźcie na bieżąco!

Czytaj też: Visa rozszerza Click to Pay – płatności mogą być jeszcze łatwiejsze!


View Comments
There are currently no comments.