Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Zintegrowana księgowość z bankowością – Księgowość z Żubrem w Pekao


W ramach pakietu Księgowość z Żubrem klienci mogą bezpłatnie wystawiać faktury. Bardziej zaawansowane możliwości kosztują co najmniej 9 PLN miesięcznie! Zintegrowana księgowość z bankowością w Pekao to nowość w banku!

Czytaj też: mPay obsłuży nową giełdę – umowa z GPW

Instytucja poinformowała o integracji wprowadzonej w minionym roku platformy Księgowość z Żubrem. To usługi oferowane przedsiębiorcom, będącą jednocześnie klientami Pekao, przygotowane przy współpracy z Cash Director. Integracja, co ciekawe, ułatwia bieżące zarządzanie biznesem. W efekcie – połączenie z serwisem Pekao24 można płynnie przechodzić między Księgowością, a Pekao24. 

Czytaj też: PayTel buduje pozycję w Polsce – kupi Kar-Tel

Już od kwietnia 2023 roku możliwe stało się połączenie bankowości internetowej z platformą księgową. Zarówno nowi klienci, jak i dotychczasowi mogą zarządzać swoimi sprawami finansowymi i księgowymi w jednym miejscu bezpłatnie w przypadku samodzielnego fakturowania lub w atrakcyjnej cenie przy pomocy dodatkowych narzędzi lub profesjonalnego księgowego.

– Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu klienta biznesowego w Pekao.
Zintegrowana księgowość z bankowością -  Księgowość z Żubrem w Pekao

Zintegrowana księgowość z bankowością –  Księgowość z Żubrem w Pekao

Tymczasem, w wersji podstawowej, w ramach której przedsiębiorca samodzielnie prowadzi fakturowanie i rozliczanie swojego biznesu, Księgowość z Żubrem kosztuje od 9 PLN miesięcznie. Z kolei opcja samego fakturowania jest bezpłatna. Klient może równocześnie zdecydować się na rozszerzony pakiet usług, gdy w prowadzeniu dokumentacji pomaga profesjonalny księgowy.

Czytaj też: BLIK na Słowacji – Narodowy Bank Słowacki daje zielone światło

Ceny takich pakietów zaczynają się od 129 PLN miesięcznie.

Równocześnie trzeba zaznaczyć, że w informacji prasowej poświęconej integracji usługi Księgowość z Żubrem z bankowością elektroniczną Pekao przypomina o… Innych swoich rozwiązaniach kierowanych do przedsiębiorców. Oprócz finansowania działalności bieżącej czy inwestycyjnej, konsolidacji kredytów i pożyczek i innych obejmują one też na przykład pakiety medyczne. W ramach oferty znajdziemy też Galerię Rabatów dla Firm czy pomoc informatyczną.

Czytaj też: Xiaomi Pay także dla właścicieli kart Visa


View Comments
There are currently no comments.