Płatności online
Posted By Admin

Xiaomi Pay także dla właścicieli kart Visa


Wcześniej usługa Xiaomi Pay dostępna była w Polsce, ale ograniczono ją do kart konkurencyjnej organizacji! Teraz z kolei, biuro prasowe BPS donosi o wdrożeniu nowej usługi dla użytkowników kart Visa wydanych przez banki spółdzielcze z tej grupy. Od teraz mogą oni skorzystać z płatności mobilnych Xiaomi Pay, które działają na urządzeniach Mi Smart Band 7 lub nowszych.

Czytaj też: ING z ciekawostką dla kierowców – bilety online kupisz przez Android Auto

O tym, że BPS wdraża Xiaomi Pay dla kart Visa, wiadomo od kilku tygodni. Od czasu, gdy premierę w Polsce miała opaska Mi Smart Band 7. Wtedy rzucono też informację, że do XP karty Visa będą mogli dodawać także… Ich właściciele z mBanku,Credit Agricole, nest Banku czy PKO. Z kolei użytkownicy mastercardów mogli korzystać z XIaomi Pay już wcześniej. 

Czytaj też: Współpraca: Klarna i Stripe wspólnie dla polskich płatności

Xiaomi Pay także dla właścicieli kart Visa

Xiaomi Pay także dla właścicieli kart Visa

Zależy nam, aby użytkownicy kart obydwu organizacji płatniczych, Visa i Mastercard, mieli do dyspozycji pełny wachlarz możliwości. W tej chwili w bankach spółdzielczych Grupy BPS klienci znajdą taką samą ofertę jak w dużych bankach komercyjnych, a naszym atutem pozostaje lokalizacja placówek, znajomość lokalnych uwarunkowań i bliskie relacje.

– Magdalena Adamczyk, dyrektorka Departamentu klienta indywidualnego w Banku BPS.

Czytaj też: Zonda zmienia nazwę na zondacrypto

Płatności mobilne Xiaomi, co ciekawe, działają po dodaniu karty do cyfrowego portfela w zegarku lub w opasce. Do cyfrowego portfela można dodać więcej niż jedną kartę. Oczywiście, zależnie od potrzeb użytkownika. Za pomocą XP można już finalizować transakcje w punktach handlowo-usługowych, a także… Na przykład wypłacać pieniądze z bankomatów posiadających funkcję zbliżeniową.

Czytaj też: Wycena Revolut w dół – fintech można kupić za zaledwie 18 mld dolarów


View Comments
There are currently no comments.