Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

PayTel buduje pozycję w Polsce – kupi Kar-Tel


Kolejne przejęcie. PayTel zamierza podjąć się kupna Kar-Tel, oferenta usług dodanych do terminali płatniczych. W ostatnim rankingu największych polskich firm w branży zajął dziewiąte miejsce  przychodami przekraczającymi 221 mln PLN.

Czytaj też: ING z ciekawostką dla kierowców – bilety online kupisz przez Android Auto

Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy pomiędzy PayTel a Kar-Tel będziemy w stanie lepiej obsłużyć naszych klientów i nawiązać owocną współpracę z nowymi partnerami. Wierzymy, że nasze doświadczenie i innowacyjne podejście pozwolą nam na dalszy rozwój i osiągnięcie sukcesu na rynku.

– Bartosz Berestecki, prezes PayTel.

Czytaj też: Wycena Revolut w dół – fintech można kupić za zaledwie 18 mld dolarów

PayTel buduje pozycję w Polsce - kupi Kar-Tel

PayTel buduje pozycję w Polsce – kupi Kar-Tel

PayTel jest szóstym graczem w kontekście całego rynku terminali płatniczych. Na koniec minionego roku obsługiwał ponad 75 tys. urządzeń. Równocześnie chwali się też swoimi ostatnimi osiągnięciami, takimi jak na przykład wdrożenie terminala aplikacyjnego softpos oraz integracja z kasami fiskalnymi. Spółka, co ciekawe, sama była obiektem przejęcia przez portugalską Grupę SIB pięć lat temu.

Czytaj też: Apple Tap To Pay dostępne poza USA

Z kolei sam Kar-Tel to istotna spółka na rynku wszelkiego rodzaju usług dodatkowych, realizowanych za pośrednictwem terminali płatniczych. Na przykład doładowania kart. 

Czytaj też: Zapłać za 30 dni od Klarny wchodzi do sklepów stacjonarnych w Polsce


View Comments
There are currently no comments.