Aktualności
Posted By Admin

Softpos PayTela i kolejne wdrożenie. Terminal aplikacyjny dla Spedimexu


Wcześniej terminal aplikacyjny PayTela trafił na urządzenia kurierów Allegro. Tymczasem teraz – nawiązuje współpracę na rynku usług logistycznych. Czas na Spedimex. Kurierzy tej firmy będą więc mogli korzsytać z softposów PayTela do przyjmowania bezgotówko płatności za pobraniem!

Czytaj też: Płatności mobilne na stacjach Shell – SmartPay

Wreszcie ułatwienie dla klientów-amatorów płatności za pobraniem. W przypadku samych dostawców Spedimexu oprogramowanie PayTela zainstalowany będzie na urządzeniach kurierskich Zebra TC56. 

W efekcie, sprzęty wykorzystywane przez nich w codziennej pracy dodatkowo uzyskają jeszcze jedną funkcję – terminala płatniczego! Co za tym idzie – za pomocą tych urządzeń właśnie będzie można sprawnie realizować płatności kartami Visa, Mastercard oraz portfelami mobilnymi Google Pay czy Apple Pay. Potwierdzenie transakcji z kolei klient otrzyma SMSem lub mailem.

Czytaj też: 20,1 mln klientów mobilnych i 11,2 mln mobile only – raport

Softpos PayTela i kolejne wdrożenie. Terminal aplikacyjny dla Spedimexu Terminal aplikacyjny

Softpos PayTela i kolejne wdrożenie. Terminal aplikacyjny dla firmy Spedimex

Tymczasem, sam softpos – terminal aplikacyjny – to swego rodzaju oprogramowanie, które umożliwia przyjmowanie płatności za pomocą dowolnego urządzenia z systemem operacyjnym Android. Aplikację z kolei można zainstalować na smartfonie, ale też na innych sprzętach wykorzystywanych w pracy, na przykład kurierów. Co ciekawe, niedawno w terminale aplikacyjne wyposażono także kurierów Allegro. 

Czytaj też: Płatności PayPo w stacjonarnych salonach Empik

Z kolei swoje softposy rozwijają także konkurencyjne firmy. Na przykład Fiserv czy IT Card. Pojawiają się także podobne pomysły po stronie ING czy Credit Agricole!

Czytaj też: Milion klientów Allegro Pay – płatności odroczone Allegro z kolejnym sukcesem


View Comments
There are currently no comments.