Karty płatnicze
Posted By Admin

Robinhood wprowadzi nowość: już niebawem Gold Card


Nowy produkt będzie dostępny wyłącznie dla użytkowników płatnego planu Gold. Robinhood wprowadzi Gold Card, a już można się zapisać na listę oczekujących. Sam fintech z kolei zapowiedział tę nowość oficjalnie. To efekt przejęcia kilka miesięcy temu startupu X1 za 95 mln dolarów, podmiotu specjalizującego się właśnie w kredytówkach. 

Czytaj też: Nowa ekspansja Robinhood – fintech wreszcie wychodzi poza USA

Co ciekawe, amerykańska spółka Robinhood znana jest przede wszystkim z aplikacji do inwestowania. Zajmuje się zarówno bardziej tradycyjnymi aktywami, na przykład akcjami, jak i w kryptowaluty. Do obsługi karty kredytowej z kolei posłuży teraz nowa apka: Robinhood Credit Card app. Zapewni ona wygodę podczas zarządzania finansami i przede wszystkim wydawania pieniędzy.

Czytaj też: mBank wyłączy aplikację i serwis internetowy w krajach objętych sankcjami

Robinhood wprowadzi Gold Card

Robinhood wprowadzi Gold Card

Największym atutem nowej karty Gold  ma być zwrot części środków wydanych podczas zakupów. Mowa o 3% w przypadku wszystkich kategorii. Co ważniejsze, odzyskane środki będzie można inwestować za pośrednictwem Robinhooda.

Czytaj też: Od kiedy dziecko może płacić kartą i telefonem? Podpowiadamy!

Użytkownik karty będzie mógł dodatkowo też zamówić karty dla członków rodziny. Dotyczy to również dzieci, których środki będzie można monitorować i kontrolować przez ustawianie limitów. 

Czytaj też: Raiffeisen Digital Bank realizuje lokaty terminowe

Pod koniec ubiegłego roku fintech zapowiedział pojawienie się na brytyjskim rynku. To z kolei stanowić początek międzynarodowej ekspansji. 


View Comments
There are currently no comments.