Aktualności
Posted By Admin

Revolut szaleje – tym razem poszerza tokeny – sprawdź jakie!


Pierwsze tokeny, o których mowa pojawiły się w aplikacji już w 2017 roku. Jednak dopiero niedawno fintech szerzej i poważniej otworzył się na te aktywa. Revolut oficjalnie już poszerza tokeny!

Revolut udostępnia użytkownikom 11 nowych: ADA, UNI, SNX, YFI, UMA, BNT, FIL, NMR, LRC, OXT i GRT. Dodatkowo poszerzył ofertę o 32 nowe tokeny. W efekcie, łącznie w tym roku dodał 43 sztuki, dołączyły na przykład MANA, CHZ, ANKR, NU i DeFi.

Fintech poinformował, że oferuje klientom już ponad 50 kryptowalut. Teraz z kolei kończy się dwumiesięczna kampania, w efekcie której fintech poszerzył ofertę o 32 nowe tokeny – łącznie w tym roku dodał 43 sztuki. W ostatnich dniach dołączyły tutaj na przykład MANA, CHZ, ANKR, NU i DeFi.

Czytaj też: Płatności krypto kartą? Mastercard wchodzi w cybertransakcje

revolut tokeny

Revolut i jego tokeny

Co ciekawe, prawdziwy przełom nastąpił w kwietniu tego roku – Revolut rozpoczął precedens – poszerza tokeny.  Wówczas udostępnił użytkownikom 11 nowych: ADA, UNI, SNX, YFI, UMA, BNT, FIL, NMR, LRC, OXT i GRT. Spółka dodatkowo zapewnia, że kierowała się tutaj przede wszystkim wskazaniami klientów.

W międzyczasie w maju tego roku Revolut dał także możliwość wypłaty bitcoinów z powiązanego z aplikacją konta. Kryptowaluta może zostać przeniesiona do portfela hot lub cold – a nawet platformę dowolne giełdy. Wcześniej z kolei takie kryptowaluty można było przechowywać wyłącznie na wydzielonym subkoncie.

Czytaj też: Nowe płatności mobilne – SwatchPay – dla klientów BNP


View Comments
There are currently no comments.