Systemy płatności
Posted By Admin

Nowe płatności mobilne – SwatchPay – dla klientów BNP


BNP Paribas jest już trzecim bankiem na polskim rynku, który udostępnił płatności mobilne SwatchPay. Paribas Bank dał więc nową możliwość klientom indywidualnym posiadającym karty debetowe lub kredytowe z logo Mastercard. 

W efekcie, lista banków z Polski, które oferują rozwiązanie SwatchPay wydłuża się do… trzech! Wcześniej przecież rozwiązanie wdrożyły Alior i Getin.

Czytaj też: Revolut wart ponad 30 mld dolarów!? Trwają rozmowy z inwestorami!

Zegarki Swatch z płatnościami SwatchPAY! wchodzą do Polski - TELEPOLIS.PL

Nowe płatności mobilne – SwatchPay

Już trzy banki w Polsce oferują rozwiązanie płatności SwatchPay.

Tymczasem, dzięki usłudze BNP ma jedną z najszerszych ofert płatności mobilnych w kraju. Klienci instytucji mogą już korzystać na przykład z portfeli płatności Apple i Google Pay, zegarków Fitbit Pay i Garmin Pay czy BLIKa. Ten ostatni z kolei niebawem podzieli się także rozwiązaniem zbliżeniowym – jednak nie wiadomo na razie kiedy dokładnie.

Co ciekawe, by skorzystać ze SwatchPay trzeba przede wszystkim mieć w posiadaniu zegarek pozwalający na podobne ekscesy. Później z kolei wystarczy już tylko zainstalować aplikację na smartfonie i utworzyć konto. Następnie dodać do niego kartę płatniczą i w efekcie – aktywować płatności na zegarku, korzystając z apki właśnie.

Czytaj też: COVID zmienił podejście do instrumentów płatniczych – raport Elavonu


View Comments
There are currently no comments.