Płatności online
Posted By Admin

Natychmiastowe wypłaty pieniędzy na zrzutka.pl


W efekcie współpracy z PayU natychmiastowe wypłaty na karty Visa są dostępne już dla użytkowników zrzutka.pl. Wypłaty na karty Mastercard z kolei dołączą tutaj w drugiej połowie roku.

Tymczasem, już dostępna jest opcja w wersji przeglądarkowej serwisu. Jednak niedługo będzie także możliwość korzystania w aplikacji na iOS czy Android.

Co ciekawe, do weryfikacji karty zostanie także wykonane drobne obciążenie na kwotę 1 PLN – automatycznie później zwrócone na kartę. W międzyczasie, podczas wykonywania tej operacji zostaniesz jako klient poddany weryfikacji 3DS. To z kolei ma na celu przede wszystkim potwierdzenie tożsamości właściciela karty. Do profilu można przypisać tylko kartę, która należy do osoby będącej równocześnie właścicielem danego profilu na portalu zrzutka.pl.

Czytaj też: Płatności odroczone B2B – TryPay pozwoli odłożyć płatności na… 60 dni!

natychmiastowe wypłaty

Natychmiastowe wypłaty pieniędzy na zrzutka.pl są dostępne!

W efekcie, jeśli weryfikacja przejdzie pomyślnie – kartę wpisze się w profil jako realizacja przyszłych wypłat. 

Od teraz można więc przyjmować wpłaty natychmiastowo, wszystkimi dostępnymi na zrzutka.pl płatności, a następnie wypłacać środki na swoją kartę płatniczą Visa (i niebawem – MasterCard).

Dodatkowo, powstanie także uzupełniająco obsługa wypłat na karty MasterCard. Z kolei następnym krokiem będzie wdrożenie funkcji w aplikacjach mobilnych. W międzyczasie użycie opcji wypłat na karty jako fundamentu elementu obsługi wypłat w międzynarodowym serwisie tossacoin. Co ciekawe, jego start zrzutka planuje na 2022 rok.

Czytaj też: Nowe płatności mobilne – SwatchPay – dla klientów BNP


View Comments
There are currently no comments.