Systemy płatności
Posted By Admin

Pożyczki w Aion Bank! Zobacz, czego się spodziewać!


Aion Bank już udostępnia pożyczki dla swoich klientów. I to bez prowizji! Instytucja wprowadza do swojej oferty pożyczki gotówkowe dla klientów indywidualnych. Co ciekawe, mogą po nie sięgnąć zarówno obecni klienci cyfrowego banku, jak i osoby posiadające konta w innych instytucjach finansowych. Maksymalna kwota, o którą można wnioskować to… 50 tys. PLN. Okres spłaty z kolei wynosi 96 miesięcy.

Czytaj też: Raport Revolut: w lecie Polacy wydali dwa razy więcej niż w zeszłym roku!

Aion  pożyczki

Pożyczki w Aion Bank

Tymczasem, zainteresowani pożyczką o finansowanie ubiegają się całkowicie online. W efekcie, po podaniu podstawowych danych na stronie internetowej banku klient otrzymuje decyzje kredytową. 

Dodatkowo, dzięki współpracy banku z Mastercardem użytkownik może w łatwy sposób zweryfikować swoją zdolność kredytową i potwierdzić tożsamość w pełni mobilnie, z użyciem smartfona.

Z kolei same środki mogą trafić na rachunek pożyczkobiorcy nawet w 30 minut. Co ciekawe, o tym, że Aion zamierza zaproponować rozwiązania kredytowe, mogliście już słyszeć kilkakrotnie  w okresie wakacyjnym, kiedy to bank rozpoczął działalność na rynku polskim. Warto przypomnieć, że instytucja oferuje swoje usługi w modelu subskrypcyjnym, a jej klienci zarządzają swoimi finansami za pomocą aplikacji mobilnej.

W międzyczasie trzeba także nadmienić, że dla klientów z Polski przygotowano trzy plany taryfowe. Po pierwsze darmowy Light, Smart za 29,99 PLN miesięcznie oraz All-Inclusive za 49,99 PLN miesięcznie. W ramach tychże użytkownicy mogą korzystać na przykład z wysoko oprocentowanych kont oszczędnościowych, platformy do globalnych inwestycji czy z wymiany walut po kursie międzybankowym.

Czytaj też: Masz swój e-sklep? Traf do klientów zagranicznych dzięki IdoSell i Wish!


View Comments
There are currently no comments.