Aktualności
Posted By Admin

Masz swój e-sklep? Traf do klientów zagranicznych dzięki IdoSell i Wish!


Wish to jedna z największych platform e-commerce na świecie. Co ciekawe, założył ją Polak – Piotr Szulczewski. Z kolei IdoSell to tutejszy dostawca platformy do prowadzenia sklepów internetowych. Teraz oba podmioty łączą siły, byś Ty właśnie, właściciel e-sklepu – mógł dotrzeć do większej ilości klientów!

Co ciekawe, sklepy internetowe korzystające z rozwiązań IdoSell, które podejmą decyzję na obecność w Wish mogą liczyć na promocyjne stawki przez aż trzy pierwsze miesiące korzystania z usługi!

Czytaj też: Licencja bankowa Australii: Revolut idzie po więcej!

wish idosell

Masz swój e-sklep? Traf do klientów zagranicznych dzięki IdoSell i Wish!

Dodatkowo, dziesięcioletni już Wish to jedna z największych na świecie platform e-commerce. Z komunikatu IdoSell wynika, że współpraca z nim właśnie pomoże dotrzeć polskim sprzedawcom do klientów międzynarodowych! Jednocześnie ci zyskają dostęp do narzędzi optymalizujących biznes.

Tymczasem, warto też wspomnieć, że to nie jest jedyna inicjatywa IdoSell. Ten pod koniec lipca przejął już pakiet większościowy konkurenta – Shoprentera. W efekcie, tak właśnie rodzi się większa konsolidacja europejskiego rynku e-commerce, do której przygotowuje się polska firma. Podmiot nawiązał także w międzyczasie współpracę z BNP Paribas, w efekcie której sprzedawcy mogą udostępniać klientom system ratalny jako jedną z form płatności za zakupy.

Czytaj też: Nowy model płatności kartą w internecie! Visa i Nest Bank z nową usługą


View Comments
There are currently no comments.