Płatności online
Posted By Admin

Cztery aplikacje płatnicze dla parkujących w Szczecinie!


Tacy to pożyją, albo może raczej… tacy to popłacą! Od początku września kierowcy parkujący w centrum Szczecina mogą za postój płacić przez aplikacje płatnicze Flowbird i Pango.

Co ciekawe, władze Szczecina poinformowały o rozszerzeniu listy aplikacji płatniczych, za pośrednictwem których można  uiszczać należności za postój w strefie płatnego parkowania. 

Czytaj też: Licencja bankowa Australii: Revolut idzie po więcej!

aplikacje płatnicze

Do czterech razy sztuka? Aplikacje płatnicze dla parkujących w Szczecinie!

Od początku września znajdują się już tutaj Flowbird i Pango. Wcześniej kierowcy ze Szczecina do płatności za parkowanie mogli też używać aplikacji SkyCash i moBiLET.

Tymczasem, operator szczecińskiej strefy parkowania przypomina, że korzystanie z aplikacji płatniczych może wiązać się z niewielkimi opłatami. Na przykład Flowbird dolicza sobie do każdej transakcji 20 groszy prowizji. W przypadku moBiLET z kolei prowizja ta wynosi 1,7% od kwoty płatności. Z kolei jeśli mowa o SkyCash – to płatności darmowe, ale trzeba także liczyć się z prowizją w wysokości 1,9% od doładowań wirtualnej portmonetki. 

W międzyczasie użytkownicy Pango muszą znów mieć na uwadze dodatkowe opłaty tylko w sytuacji, gdy wydatki na parkowanie doliczać będą do rachunku za usługi telekomunikacyjne.

Co ciekawe, większość wymienionych tu aplikacji jest Wam dobrze znana, poza Flowbird. Ta przecież jest na polskim rynku od niedawna. Pierwszym miastem, w którym można było płacić za jej pośrednictwem była Gdynia.

Czytaj też: Coraz mniej kart kredytowych. Wolimy płatności w metodzie BNPL


View Comments
There are currently no comments.