Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Płatności okiem już na stoku!


Stok narciarski w Machnicach i płatności okiem idą już w parze. A właściwie… zjeżdżają! Miejsce dobrze znane miłośnikom zimowego szaleństwa z Wrocławia i okolic uruchamia właśnie płatność okiem!

Snow and Ski Machnice będzie pierwszym w kraju, na świecie i 100 punktem na liście partnerów z system płatności okiem od fintechu PayEye.

Czytaj też: SoftBank zyskuje miliardy na koniec 2020! Wiemy ile! 

Płatności okiem już zjeżdżają!

Przygotowaliśmy zupełną nowość – płatność okiem. Pomysł spodobał nam się bardzo i wierzymy, że jest idealnym rozwiązanie dla klientów naszego stoku. Narciarze mają ze sobą wystarczająco dużo sprzętu i szukanie gotówki, czy też karty do płatności, to często jest problem. Teraz będzie im zdecydowanie łatwiej, bo nie będą musieli o tym pamiętać. Można powiedzieć, że zapłacą w mgnieniu oka.

Emilia Ptak, współwłaściciel obiektu w Machnicach.
płatności okiem

Tymczasem, Snow and Ski Machnice to dwa stoki z możliwością nocnej jazdy do 22:00. Do tego znajdziemy tutaj także szkółkę narciarską i restaurację.

Wszystko 15 km od Wrocławia! Dla narciarzy, którzy skorzystają z płatności okiem na miejscu czeka.. niespodzianka! Co ciekawe, rejestracja online na payeye.com pozwoli dodatkowo skorzystać ze zwrotu za pierwszą transakcję okiem do 50 PLN, już podczas wizyty na stoku.

Płatność okiem, to wygoda, bezpieczeństwo i możliwość wyboru. Już nie jest problemem sytuacja, gdy zapomnimy gotówki, albo rozładuje nam się telefon. Miłośnicy białego szaleństwa chcą mieć pełną swobodą, a o to dokładnie chodziło w idei payeye, którą wcieliliśmy w życie. Dziś już mamy 100 punktów na mapie Wrocławia i okolic, gdzie można realizować płatności okiem, a to nie koniec.

Krystian Kulczycki, prezes fintechu PayEye.

Płatności okiem podbiją e-commerce?

W międzyczasie, już pod koniec czerwca 2020 PayEye wprowadziło biometrię oka do komercyjnego zastosowania płatności. Już w Wrocławiu można płacić tak na przykład w kawiarniach i restauracjach czy delikatesach.

Na liście są już punkty usługowe, stacje benzynowe i myjnie. Teraz jednak celem PayEye jest wprowadzenie aplikacji mobilnej i podbój e-commerce!

Czytaj też: NBP gotowy na konwersje kredytów walutowych na złote


View Comments
There are currently no comments.