Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Płatności odroczone w Rosji!


Rosyjscy klienci już mogą skorzystać z usług ot. odroczone płatności. Te z kolei cieszą się już ogromną popularnością, przede wszystkim w Europie. Rozwiązanie dla naszych wschodnich sąsiadów zaproponował bank Tinkoff.

Tymczasem, usługa działa przede wszystkim z pośrednictwem strony Dolyame.ru. W międzyczasie pozwala klientom na podzielenie płatności na cztery równe części. W efekcie można dokonać płatności na raty, jeśli zapłacimy zaledwie 25% wartości towaru. Z kolei dalsza część rat pobierana będzie z karty klienta – co dwa tygodnie.

Czytaj też: Rollercoaster miesiąca: Bitcoin odrabia straty!

płatności odroczone

Fintech Tinkoff udostępnia odroczone płatności w Rosji

W efekcie odroczonych płatności Dolyame.ru można już kupić na przykład ubrania, buty czy nawet kosmetyki. Czyli te produkty, które z reguły nie dają się sprzedać na raty. Rosjanie mogą więc już korzystać z nowego rozwiązania w sklepach online, na stronie Pumy czy Dinorama.ru. Niedługo usługa pojawi się także na przykład w Tom Tailor, Rive Gauche czy Sneakerhead.

Co ciekawe, produkt przygotował Tinkoff, czyli moskiewski bank challanger, który posiada już 11 mln klientów. Fintech został założony już w 2006 roku i na ten moment znajduje się w pierwszej dziesiątce banków rosyjskich jeśli chodzi o aktywa.

Tymczasem, w 2020 miało dojść już do jednej z największych transakcji w historii rosyjskiego rynku. Miał zostać przejęty za 5,5 mld dolarów przez Yandex, jednak stronom nie udało się dojść do porozumienia.

Czytaj też: Polska Bezgotówkowa: jesteśmy za równouprawnieniem form płatności!


View Comments
There are currently no comments.