Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Płatności bezgotówkowe to przyszłość – o wyższości karty nad monetą mówi sama Polska Bezgotówkowa


Fundacja Polska Bezgotówkowa przekonuje wszem i wobec, że płatności bezgotówkowe to nie tylko przyszłość,  ale przede wszystkim narzędzie walki z koronawirusem. 

A ponieważ sytuacja w kraju jaka jest – każdy widzi – ślepa nie jest fundacja Polski Bezgotówkowej. Ta z kolei właśnie poinformowała o nowej kampanii #zdrowobezgotowkowo. 

Co więcej, komunikat prasowy niesie za sobą przesłanie, jakoby to właśnie zwiększało świadomość i wiedzę w kwestii bezpieczeństwa korzystania z instrumentów płatniczych.

A to przede wszystkim dlatego, by zastopować pandemię.

płatności bezgotówkowe
płatności bezgotówkowe

Chcemy wielotorowo docierać do tych grup, które mają najczęstszą styczność z pieniądzem papierowym i płatnościami bezgotówkowymi. W naszej komunikacji powołujemy się na sprawdzone źródła i przekazujemy informacje dotyczące bezpieczeństwa płatności. Dbamy o to, aby jakość kierowanych do odbiorców komunikatów była jak najwyższa. Zależy nam na bezpieczeństwie zdrowotnym społeczeństwa.

Paweł Widawski, wiceprezes Polski Bezgotówkowej.

Płatności bezgotówkowe to wszystko czego teraz nam trzeba!

Tymczasem, wszystkie możliwe serwisy społecznościowe przelewają się ów hasłem. Co więcej, nie tylko one, ponieważ kampania prowadzona jest także w mediach tradycyjnych.

W międzyczasie, warto jednak rozjaśnić sytuację i nakreślić ów kampanię. Ta z kolei oprze się przede wszystkim o tematykę dotyczącą zasad dokonywania płatności czy tych higienicznych, na przykład dezynfekcji terminali, telefonów i rąk.

Ponadto, warto także przypomnieć, że kilka tygodni temu w mediach zawrzało, ponieważ WHO zachęciło właśnie do ograniczenia tradycyjnych płatności.


View Comments
There are currently no comments.