Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

PeoPay z całkowicie nową funkcją – Pekao TFI!


Kilka miesięcy temu podobne rozwiązanie pojawiło się w serwisie Pekao24.  Bank poinformował o udostępnieniu klientom kolejnej funkcji w nowej wersji swojej aplikacji mobilnej. W efekcie PeoPay zyskają oni dostęp do oferty funduszy inwestycyjnych Pekao TFI.

I właśnie dzięki temu – bezpośrednio w aplikacji – można składać zlecenia nabycia, zmiany i odkupienia jednostek uczestnictwa funduszy czy sprawdzić strukturę. Dodatkowo można także kontrolować wycenę portfela, czy stopę zwrotu i historię zleceń.

Co  ciekawe, z nowego udogodnienia mogą korzystać osoby, które podpisały umowę. Jeżeli nie została zawarta, aplikacja PeoPay przed przyjęciem zlecenia przekieruje klienta do jej podpisania. Wcześniej trzeba także wypełnić kwestionariusz inwestycyjny.

Czytaj też: Poczta Polska zwiększy ilość terminali płatniczych

PPK dla pracodawcy - Pekao TFI

Pekao TFI – nowa funckja

Z kolei same zlecenia dotyczące funduszy w aplikacji składa się po przejściu do panelu inwestycyjnego. Jeszcze latem Pekao poinformował, że jego klienci mogą inwestować bez wizyty w oddziale za pośrednictwem serwisu Pekao24.

W efekcie sam wiceprezes Pekao, zapewnia, że instytucja ma w planach dalszą rozbudowę PeoPay – przede wszystkim o fundusze dystrybuowane przez Biuro Maklerskie Pekao. Jednocześnie warto przypomnieć, żę w aplikacji w fazie pilotażu jest funkcja zakupu biletów komunikacji miejskiej oraz opcja opłat parkingowych.

Co ciekawe, konkurencja Pekao także rozwija swoje aplikacje o narzędzia inwestycyjne. We wrześniu 2020 możliwość zarządzania portfelem funduszy inwestycyjnych wprowadził do apki mBank. Rok później podobną nowością pochwalił się PKO BP.

Czytaj też: Raport NBP: płatności zbliżeniowe – nikt nie wkłada kart do terminala…


View Comments
There are currently no comments.