fintech
Posted By Admin

Zonda i ZEN z współpracą! Czego możemy się spodziewać?


Klienci należący do fintechu Zonda, którzy nie posiadają jeszcze konta ZEN – niebawem będą mogli korzystać z planu GOLD. I to przez rok – całkowicie za darmo! Wszystko dlatego, że Zonda i ZEN poinformowały o oficjalnym nawiązaniu współpracy. 

W efekcie tejże, użytkownicy giełdy kryptowalut zyskali całkiem elegancką liczbę metod szybkich wpłat środków na konto – aż 24. Wśród nich możemy wymienić na przykład karty płatnicze, przelewy natychmiastowe czy Apple i Google Pay. Co ciekawe, ci będą mogli także wypłacać pieniądze w złotówkach na konto ZEN.

Czytaj też: Karta dla niewidomych od Mastercard – Touch Card

Zonda zen

Zonda i ZEN z współpracą! Czego możemy się spodziewać?

W międzyczasie, firmy wyjaśniają w komunikacie, że osoba, która posiada już konto ZEN – może aktywować usługę w ustawieniach na platformie. Jeśli użytkownik nie jest jeszcze zarejestrowany w systemie – powinien zalogować się w Zondzie i postępować tak, jak nakazują kolejne instrukcje. 

Czytaj też: Raport NBP: płatności zbliżeniowe – nikt nie wkłada kart do terminala…

Dodatkowo – ta druga grupa klientów – może liczyć na bonus. Mowa o planie GOLD w ZEN, który da się darmowo używać przez aż 12 miesięcy. Wśród wynikających z tego korzyści są przede wszystkim możliwość prowadzenia rachunku IBAN w ponad 30 walutach, bezpłatne przewalutowanie czy wypłaty z bankomatów – bezpłatne do 300 euro miesięcznie.

Co ciekawe, same doniesienia na temat zmiany nazwy z BitBay na Zonda pojawiły się nie dalej jak kilka tygodni wstecz. Rozpoznawalna giełda krypto zdecydowała się na taki ruch głównie dlatego, że zamierza rozszerzać portfolio produktów i usług. Niebawem pojawi się także karta debetowa Zonda Card. Z kolei w drugiej połowie przyszłego roku mają się dać używać zarówno serwis transakcyjny, jak i sama aplikacja Zonda.

Czytaj też: Czy to koniec Envelo? Poczta Polska szykuje nową aplikację!


View Comments
There are currently no comments.