Płatności online
Posted By Admin

Miliard złotych w depozytach – AION szaleje!


Miliard złotych w depozytach w AION Banku. Od momentu debiutu bank pozyskał już 20 tysięcy klientów, a Polacy zdeponowali w nim miliard PLNów! Można?

Ponad 20 tysięcy klientów Aion powierzyło już challenger bankowi miliard złotych w depozytach!

Czytaj też: Fintech Monzo: z jednej strony straty, z drugiej… wycena 3 mld GBP

miliard złotych aion

Miliard złotych – Aion mówi, że tak się to robi!

Nasze wyniki pokazują, że Polacy nie tylko aktywnie poszukują sposobu do walki z rosnącą inflacją, ale również potwierdzają, że jesteśmy narodem otwartym na technologie i nowe rozwiązania w finansach. Oferta Aion Banku skutecznie uzupełnia tradycyjne produkty bankowe. Jednak to, co cieszy nas najbardziej, to zaufanie jakim obdarzyli nas klienci. Korzystając z wysokiego oprocentowania, na rachunkach oszczędnościowych zdeponowali w sumie miliard złotych – mówi Karol Sadaj, Country Head Poland w Aion Banku.

W międzyczasie, bank przyciąga klientów tych zainteresowanych mobilnym inwestowaniem. Oferuje na przykład dostęp do zdywersyfikowanych portfeli obejmujących globalne  rynki, a jednocześnie… Nie pobiera dodatkowej opłaty za zarządzanie portfelem, prowizji za kupno czy sprzedaż funduszy! Minimalna wymagana kwota inwestycji z kolei to zaledwie 20 EURO. 

Co ciekawe, jeśli nie jesteście klientami Aion Banku – możecie skorzystać z bonusu w wysokości 50 PLN. I to przy zakładaniu bezpłatnego konta w planie Light. Dodatkowo, by skorzystać z oferty, przy wyborze planu trzeba wpisać kod promocyjny BONUS50. A później z kolei wpłacić minimum 200 PLN na konto oszczędnościowe i przechowywać je tam minimum 30 dni.

Czytaj też: Poczta Polska zwiększy ilość terminali płatniczych


View Comments
There are currently no comments.