Aktualności
Posted By Admin

Apple Pay dla Juniorów w Revolucie!


Także młodsi klienci fintechu będą mogli płacić zbliżeniowo iPhonem czy zegarkiem Apple Watch! Apple Pay jest już dostępne dla Juniorów w aplikacji! 

Fintech poinformował oficjalnie, że użytkownicy kont Junior mogą już korzystać z transakcji Apple Pay. W efekcie, osoby poniżej 18 roku życia będą miały tę możliwość płacenia zbliżeniowo zarówno iPhonem, jak i zegarkiem Apple. Co ciekawe – transakcje niewątpliwie są bezpieczne i można je autoryzować za pomocą Face ID, Touch ID czy hasła. Dane podpiętej karty nie są przechowywane ani na serwerach, ani w pamięci użytkownika.

Czytaj też: Cinkciarz z nową metodą płatności: Rapid od Skrill

Apple Pay dla Juniorów w  Revolucie!

Apple Pay dla Juniorów w Revolucie!

Tymczasem, wprowadzenie nowego rozwiązania to odpowiedź na oficjalne oczekiwania klientów – zarówno rodziców, jak i dzieciaków. Z nieoficjalnych informacji z kolei wynika, że firma niebawem udostępni użytkownikom Revolut Junior także Google Pay. Trudno jednak stwierdzić, czy nastąpi to faktycznie. 

Z kolei sam Revolut Junior zrodził się z myślą o dzieciach i młodzieży do 17 roku życia. Oferta dla młodszych klientów obejmuje aplikację, konto, kartę i zestaw rozwiązań do rodzinnej nauki zarządzania pieniędzmi. Tak właśnie dzieci mogą zarabiać, zarządzać  a w międzyczasie –  wydawać kieszonkowe, ale właśnie pod kontrolą rodzica.

W międzyczasie warto też dodać, że sam Apple Pay wymaga do logowania konta Apple ID, w Polsce jest ono dostępne dla dzieci od 16 roku życia.

Czytaj też: Pożyczka online na Black Friday? Tylko w ING!


View Comments
There are currently no comments.