Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Raty 0% w PayPo już niebawem!


PayPo oficjalnie zapowiada: raty 0% pt. Podziel na 3 już niebawem w ofercie! A co więcej? Przede wszystkim to, że w efekcie klienci będą wreszcie mogli rozłożyć płatność na 3 raty. I to bezprocentowe! Usługa pojawi się w pierwszych sklepach jeszcze w tym roku – w grudniu.

Tymczasem, klient za pośrednictwem nowej usługi może rozłożyć płatność na 3 nieoprocentowane raty, z których pierwszą opłaci dopiero za… 30 dni! Na spłatę kolejnych rat ma odpowiednio 60 i 90 dni. Podobne rozwiązanie zaoferował w międzyczasie Twisto. W jego przypadku jednak pierwszą ratę trzeba uregulować do 15 dnia kolejnego miesiąca.

Czytaj też: Allegro Pay: pożyczki Polaków wynoszą już… 1 mld PLN!

Raty 0% w PayPo!

Raty 0% w PayPo już niebawem!

Co ciekawe, usługa podziel na 3 uruchomiona zostanie w pierwszych sklepach już w grudniu. Ma być dostępna równocześnie w online, jak i offline. Jeśli chodzi o wersje – w tej podstawowej usługa będzie automatycznie rozkładać płatność na 3 raty. Jednak w niektórych sklepach wciąż, zwłaszcza z początku, może pojawiać się inna liczba rat.

Końcowy kształt usługi będziemy ustalać indywidualnie z każdym sklepem partnerskim i może się on różnić, np. liczbą rat u danego sprzedawcy, uwzględniając specyfikę branży i potrzeby klienta.

– Radosław Nawrocki, CEO w PayPo.

Czytaj też: Europejska Inicjatywa Płatności: Polska jest za!


View Comments
There are currently no comments.