Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Pekao i SkyCash we współpracy!


Z udogodnień, jakie daje współpraca Pekao i SkyCash będzie można zacząć korzystać już w III kwartale  tego roku. Wówczas pojawi się nowa wersja aplikacji PeoPay.

Pekao poinformował właśnie o rozpoczęciu współpracy z fintechem SkyCash. Klienci banku w efekcie aktualizacji aplikacji PeoPay zapłacą za transport w ten sposób w blisko 200 polskich miastach. Użytkownicy aplikacji zyskają dodatkowo dostęp do funkcji związanych z parkowaniem w płatnych strefach i zakupem biletów komunikacji miejskiej.

Czytaj też: Nowa metoda płatności w Przelewy24 – P24NOW

pekao i skycash

Pekao i Skycash wspólnie dla klienta

Co ciekawe, bank zapewnia także, że jego klienci już niebawem nie będą musieli szukać parkomatów, biletomatów czy innych drobnych, by zapłacić w maszynach. Wszystkie transakcji będą możliwe do sfinalizowania bezpośrednio w aplikacji. Użytkownik w prosty sposób przedłuży także parkowanie. Wszystko smartfonem właśnie.

W efekcie współpracy Pekao i SkyCash – aplikacja będzie dostępna już na III kwartał 2021. W przyszłości można się spodziewać dodatkowo, że aplikacja dostarczy kolejnych rozwiązań.

Co więcej, w międzyczasie, warto przypomnieć, że kilka kwartałów temu Pekao udostępnił także w bankowości usługę Autopay. Dzięki temu klienci mogą korzystać właśnie z automatycznego opłacania przejazdów wybranymi odcinkami autostrad. 

Same płatności za bilety trafiły z kolei także do innych aplikacji. Na przykład Santandera, PKO, BNP  Paribas czy Millennium.

Czytaj też: Aplikacja bankowa Millennium integruje się z Huawei Mobile Services


View Comments
There are currently no comments.