Aktualności
Posted By Admin

Nowa metoda płatności w Przelewy24 – P24NOW


Serwis Przelewy24 razem Santander Consumer Bank wprowadza na rynek wynalazek. Nowa metoda to płatności P24NOW!

To rozwiązanie trzy w jednym, czyli limit odnawialny do 10 tysięcy PLN, płatność odroczona aż do 54 dni i raty. Co ciekawe, wybór spłaty możliwy ma być każdorazowo przy płaceniu za zakupy P24NOW.

Płatności odroczone w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością. Zależało nam na tym, żeby dać klientowi dużą elastyczność jeśli chodzi o wybór sposobu płatności. Połączenie limitu odnawialnego, rat oraz płatności odroczonych to przyjazny, wygodny produkt, w którym klient decyduje w jakiej formie chce zapłacić za zakupy. Dla naszych partnerów biznesowych to szansa na zwiększenie koszyka zakupowego i konwersji, co finalnie przełoży się na rentowność biznesu.

Jacek Kinecki CCO serwisu Przelewy24.

Czytaj też: Rzecznik Finansowy: UWAGA NA POŻYCZKI KRYPTOWALUTOWE

p24now

P24NOW od Przelewy24!

Co ciekawe, sprzedający otrzymywać będzie zapłatę od razu po dokonaniu zakupu przez klienta. Jak uruchomić taki limit? Klient musi najpierw wypełnić wniosek, wystarczy zrobić to jednak tylko raz. Z przyznanego limitu można później korzystać podczas kolejnych zakupów. Ciągła dostępność środków wirtualnych w portfelu zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo w razie nieprzewidzianych wydatków.

W międzyczasie, warto także zaznaczyć, że aktywacja P24NOW w sklepie nie wymaga żadnych developerskich prac, ani formalności po stronie sprzedawców. Produkt jest zaprojektowany tak, by wszystkim dogodzić – zarówno partnerom biznesowym, jak i kupującym.


Limit P24NOW jest odpowiedzią na dzisiejsze trendy konsumenckie, w których klienci oczekują szybkiego dostępu do finansowania wszelkiego rodzaju towarów (…).

Wspólnie z Przelewy24 wypracowaliśmy rozwiązanie, które daje dostęp do elastycznego, odnawialnego, całodobowego finansowania, dzięki któremu płatność za bieżące e-zakupy można odłożyć w czasie lub rozłożyć na dogodną liczbę rat.

Piotr Dolata, Członek Zarządu odpowiedzialny za sprzedaż kredytów konsumenckich z Santander Consumer Banku.

Czytaj też: Glovo z własną kartą płatniczą! Wydawcą jest Adyen


View Comments
There are currently no comments.