Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Nowy moneyback na polskim rynku!

moneyback


Mowa o promocji Twisto – nowy moneyback obowiązuje do 30 kwietnia 2021. Nie wymaga także dodatkowej aktywacji! Maksymalny zwrot z kolei to aż 200 PLN!

Fintech Twisto poinformował we wtorek o promocji przygotowanej dla klientów – 5% moneyback za zakupy spożywcze przy płaceniu standardową lub wirtualną kartą spółki. Rozwiązanie działa zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Ich pełną listę z kolei znajdziecie tutaj. Znalazły się tutaj na przykład Aldi czy Auchan.

W międzyczasie firma wyjaśnia także, żę tuż po zaksięgowaniu transakcji zwróci klientowi 5% jej wartości w postaci punktów Twisto. Te z kolei można przeznaczyć na kolejne zakupy. W regulaminie fintech wyjaśnia także, że klient może otrzymać zwrot wielokrotnie, ale ich łączna wysokość w miesiącu ograniczona jest kwotą 100 PLN. Biorąc pod uwagę, że akcja trwa do końca kwietnia – można zaoszczędzić 200 PLN.

Warto także dodać, że Twisto oferuje także płatności odroczone, gdzie klient może z kartą Mastercard odroczyć płatność o 45 dni. Co ciekawe, firm aniedawno wprowadziła także usługę podziel na trzy. W efekcie tejże, rozłożymy zakupy na raty 0%.

W międzyczasie Twisto oferuje także  cashback do 10% w ponad 850 sklepach internetowych czy płatności Google i Apple Pay.

Na początku roku okazało się, że fintech pozyskał aż 72 mln PLN. Zamierza przeznaczyć te środki przede wszystkim na rozwój w Europie Środkowej, zarówno na dotychczasowych, jak i nowych rynkach.

Czytaj też: Cyfrowy dom maklerski dostał decyzję KNF!


View Comments
There are currently no comments.