Aktualności
Posted By Admin

ZEN wprowadził rachunki z polskimi numerami IBAN!


Nowa oferta fintechu ZEN pochodzi ze współpracy z Aliorem! Jak donoszą wieści internetowe – aplikacja ZEN utworzyła nowe konta, obsługiwane przez Alior Bank właśnie, z polskimi numerami IBAN!

ZEN i polskie numery równa się sukces!

Użytkownicy ZEN.com wielokrotnie pytali o konta z polskim numerem IBAN – była to najczęściej zgłaszana przez nich potrzeba. Wiemy, że to kwestia wygody, dlatego potraktowaliśmy to priorytetowo. Dzięki temu z końcem marca wprowadziliśmy nową funkcję.

Michał Bogusławski, dyrektor handlowy w ZEN.

Co ciekawe… rachunki z polskimi numerami IBAN pojawiają się w ZEN dokładnie wtedy, gdy Revolut je wycofuje. Nie bez powodu więc ZEN jest postrzegane jako jego konkurencja.

Czytaj też: Karty kolekcjonerskie Revolut – trzy nowe wersje!

zen iban

ZEN i rachunki z polskimi numerami IBAN

Sam przedstawiciel fintechu potwierdził  takżę, że od teraz klient otrzyma indywidualny rachunek w złotówkach, które może zasilić lokalnymi metodami płatności, na przykład Express Elixirem czy Sorbnetem. Przelewy z polskich banków z kolei dają się traktować jako krajowe. To oznacza, że nie generują dodatkowych kosztów. Co więcej, można je zrealizować natychmiast.

Sam ZEN to polski fintech działający na rynku już od jesieni ubiegłego roku. W skład oferty wchodzi na przykład karta płatnicza Mastercard. Z kolei  opłacany za jej pomocą sprzęt elektroniczny objęty jest przedłużoną gwarancją. ZEN dodatkowo oferuje także moneyback, ułatwienia w uzyskaniu zwrotów w ramach chargeback czy tanie transakcje walutowe.

Czytaj też: Ekologiczne karty płatnicze Santander

źródło: cashless

View Comments
There are currently no comments.