Karty płatnicze
Posted By Admin

Karty kolekcjonerskie Revolut – trzy nowe wersje!


Wen Lambo, Whale czy Wen Moon. Tak brzmią karty kolekcjonerskie Revolut, które już teraz można zamówić w aplikacji. Oto, co nowego fintech proponuje klientom.

Tym razem, nowe grafiki nawiązują przede wszystkim do języka używanego w świecie inwestorów, działających na przykład na rynku kryptowalut. W aplikacji fintechu można już zamówić karty kolekcjonerskie. Plastiki sygnowane są logo Visy z napisami kolejno Whale, Wen Lambo i Wen Moon.

Czytaj też: Glovo z własną kartą płatniczą! Wydawcą jest Adyen

karty kolekcjonerskie revolut
karty kolekcjonerskie revolut

Do trzech razy sztuka – karty kolekcjonerskie Revolut

Te z kolei znajdziecie w zakładce Dodaj kartę > Karta debetowa > Plastik > Kolor.  Co ciekawe, nazwy oznaczają na przykład, że kurs bardzo urósł, więc wystrzelił w księżyc stąd wersja Moon. Z kolei Lambo – mówi się tak wówczas, gdy plany na zarobek są takie, by można było wnet kupić… Lamborghini właśnie. Whale z kolei oznacza wyjątkowo dużych inwestorów.

W międzyczasie w sieci żartuje się już, że Revolut zapomniał o kolejnej karcie z napisem Buy The Dip –  kupowanie za każdym razem, gdy cena kryptowalut spadnie.

Co więcej, wszystkie trzy karty kolekcjonerskie Revolut nie są niestety za darmo. Zamówienie jednej z nich z wysyłką wynosi 54,99. Jednak nowe wzory są dostępne dla klientów ze wszystkich planów.

Czytaj też: Rzecznik Finansowy: UWAGA NA POŻYCZKI KRYPTOWALUTOWE


View Comments
There are currently no comments.