Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

PayPo dla klientów e-sklepów VRG


Klienci sklepów z grupy VRG Wólczanka i Vistula dołączają właśnie do grona 500 tys. korzystających z PayPo podczas zakupów. W planach są także Bytom, W.KRUK i Deni Cler.

Odroczone płatności weszły już przecież na stałe do naszych trendów płatności. Od początku tego roku przez PayPo zrealizowano już ponad 2 mln transakcji.

Po pandemicznych doświadczeniach e-zakupy na stałe już zagościły w nawykach Polaków. Podobnie stało się z nowoczesnymi, a przy tym wygodnymi i bezpiecznymi, metodami płacenia online. Takie rozwiązania, jak płatności odroczone weszły zdecydowanie do e-portfeli Polaków, by stać się jedną z kilku najpopularniejszych metod płacenia za zakupy internetowe. Wiedzą o tym największe marki produktowe B2C, które konsekwentnie włączają odroczone płatności do gamy oferowanych rozwiązań płatniczych. Nie inaczej jest z Grupą VRG, która zdecydowała się na taki krok, by podtrzymać wysokie tempo rozwoju w e-commerce i budować jak najlepsze doświadczenie zakupowe swoich klientów.

– Tomasz Hadzik, członek zarządu PayPo.

W międzyczasie pandemii przyspieszyła się transformacja cyfrowa sektora handlowego w Polsce. Wprzypadku VRG efektem  koronawirusa jest optymalizacja stacjonarnej sieci sprzedaży i większy nacisk na kanały online. Dlatego też na koniec pierwszego kwartału 2021 bardzo wyraźnie zwiększył się  udział e-commerce w sprzedaży Grupy.

Czytaj też: Polska Bezgotówkowa puszcza w eter portal GotowiBezgotowkowi.pl

 PayPo VRG

PayPo dla e-sklepów VRG

VRG wyszła z pandemii zdecydowanie wzmocniona w obszarze e-commerce. COVID-19 przyspieszył wiele zmian w naszej grupie, w szczególności jeśli chodzi o sprzedaż internetową i związane z nią procesy. Nasi klienci korzystają z tych innowacji, m.in. w postaci bardziej ergonomicznych interfejsów sklepów, sprawniejszych procesów logistycznych czy rosnącymi możliwościami obsługi w modelu omnichannel. Dalszy rozwój online to jeden z naszych strategicznych priorytetów. Wśród wielu zaplanowanych i zabudżetowanych na ten rok wydatków inwestycyjnych jest rozwój funkcjonalności naszych sklepów online. Wdrożenie od początku maja odroczonych płatności PayPo jest pierwszym znaczącym krokiem w tym kierunku.

– Aneta Kazanowska, Dyrektor Sklepów Internetowych w VRG.

Obok sklepów z odzieżą i obuwiem płatności odroczone są również dostępne na przykład… RTV/AGD – Media Expert, Media Markt, sprzętem sportowym czy artykułami budowlano – Leroy Merlin.

Czytaj też: Organizacje płatnicze ostrzegą przed subskrypcjami! Nowy pomysł KE


View Comments
There are currently no comments.