Kryptopłatności
Posted By Admin

Nowe rozwiązanie dla branży kryptowalut Authlogic


Authologic udostępnił całkiem nowe rozwiązanie dla branży kryptowalut. To ma przede wszystkim przyspieszyć weryfikację i obniżyć koszty KYC. Wszystko w efekcie powiązania danych klienta z jego portfelem krypto i umożliwieniu przekazywania informacji fo firm znajdujących się w ekosystemie Authologic.

Czytaj też: Nowa aplikacja dla klientów Mokka

Nowe rozwiązanie dla branży kryptowalut Authlogic

Co ciekawe, po przejściu procesu weryfikacji tożsamości pierwszy raz za pomocą wybranej metody… Przy kolejnym możemy zrobić to zaledwie w kilka sekund!

Czytaj też: Revolut prawdę Ci powie: edukacja finansowa z ramienia fintechu

Stworzyliśmy produkt bazujący na naszym podstawowym rozwiązaniu, ale dający nowe możliwości światu krypto. Przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa, dążymy do tego, by cały proces był jak najprostszy – zarówno dla użytkowników, jak i firm korzystających z naszych usług. Dzięki temu nie tylko przyspieszamy weryfikację, ale także zmniejszamy koszty.

– Jarosław Sygitowicz z Authologic.

Nowe rozwiązanie dla branży kryptowalut Authlogic 

Rezultat naszej pracy jest bardzo istotny również z perspektywy prawnej. Unia Europejska prawdopodobnie wprowadzi szczegółowe restrykcje dotyczące zakładania walletów. Wtedy odpowiednia procedura KYC będzie koniecznością.

– Krzysztof Klimczak z Authologic.

Czytaj też: Transakcje zbliżeniowe w płatnościach kartami – raport

Co ciekawe, cała platforma agreguje metody umożliwiające dynamiczną weryfikację przez dane bankowe, dokumenty cyfrowe i dane biometryczne. Równocześnie, firma działa w ponad 200 krajach, obsługując więcej niż 3800  dostawców weryfikacji tożsamości.

Czytaj też: Raport European Retail Banking Radar 2022: europejskie banki się odbijają


View Comments
There are currently no comments.