Systemy płatności
Posted By Admin

Nowa metoda płatności w Circle K


Najnowsza metoda płatności Circle K jest już faktem. Rozwiązanie wprowadzane właśnie w Szwecji bazuje przede wszystkim na aplikacji mobilnej i rozpoznawaniu tablic rejestracyjnych pojazdu.

W efekcie, kierowcy w Szwecji mogą już korzystać z rozwiązania Pay by Plate. Nowa metoda płatności Circle K  umożliwia klientom płacenie za paliwo w oparciu wyłącznie o rozpoznawanie tablic rejestracyjnych. Wszystko, oczywiście, przy użyciu aplikacji.

Czytaj też: Polska Bezgotówkowa: jesteśmy za równouprawnieniem form płatności!

Polska Bezgotówkowa: jesteśmy za równouprawnieniem form płatności! circle k

Z kolei sam operator Pay by Plate przekonuje dodatkowo, że funkcja jest bardzo łatwa w użyciu i nie wymaga karty ani nawet PINu przy każdej transakcji. Wystarczy więc wjechać na stację, zatankować, a płatność odbędzie się całkowicie automatycznie. Można więc swobodnie po całym procesie zwyczajnie odjechać. 

Co ciekawe, firma planuje z czasem wdrożyć ów technologię na wszystkich swoich stacjach. Także w polsce.

Tymczasem, nad Wisłą na stacjach Circle K możliwe jest już bezkontaktowe płacenie za paliwo w efekcie użycia aplikacji. Dlatego też, kierowca nie musi podchodzić do kasy , za tankowanie z kolei zapłaci bezpośrednio przy dystrybutorze. 

W międzyczasie, na wybranych stacjach usługa pozwala także skorzystać z myjni automatycznych. Zakładając dodatkowo konto w apce, konsument zyskuje także dostęp do programu lojalnościowego EXTRA Club.

Trzeba także przypomnieć, że nad automatycznym rozpoznawaniem samochodów pracuje także Orlen. 

Czytaj też: Apple Card Family – karta kredytowa dla par


View Comments
There are currently no comments.