Bez kategorii
Posted By Admin

Nowa bankowość internetowa w BNP – GOonline Biznes zastąpi [email protected]


Już od 11 września zmienił się także adres logowania i wygląd serwisu, a także moduł Rachunki. Przed Państwem nowe serwis BNP Paribas – GOonline Biznes. Ten z kolei zastąpić ma dotychczasowy system [email protected], co oznacza… szereg zmian dla klientów.

Czytaj też: Cztery aplikacje płatnicze dla parkujących w Szczecinie!

Bankowość internetowa GOonline Biznes
źródło: BNP Paribas.

Co ciekawe, zmiany dotyczące systemu transakcyjnego dla przedsiębiorców BNP wprowadza sukcesywnie już od jakiegoś czasu.

Wcześniej, w ramach BNP Paribas, klienci mogli korzystać z części GOonline Biznes, która to obejmowała moduły: Kredyty, Obsługi zleceń, Wnioski i dyspozycje, Mass collect i Inkasa ekportowe i importowe. Teraz z kolei dostaną także do dyspozycji dodatkowo nowy, usprawniony moduł Rachunki, który ma być zdecydowanie bardziej intuicyjny.

Czytaj też: Masz swój e-sklep? Traf do klientów zagranicznych dzięki IdoSell i Wish!

goonline biznes
źródło: BNP Paribas.

Nowa bankowość internetowa w BNP – GOonline Biznes zastąpi [email protected]

Dodatkowo, klienci będą mogli zarządzać widokiem listy rachunków, zmieniać ich kolejność na liście, sortować i filtrować historię transakcji na wielu kontach jednocześnie w kontekście pojedynczej firmy, jak i holdingu. Można więc, w efekcie, będzie dodawać rachunki do ulubionych i nadawać nazwy. Równocześnie zachowany będzie także zakres uprawnień użytkowników i akceptacja, a także moduły zlecania przelewów.

W międzyczasie zmienia się także adres i wygląd strony do logowania, chociaż login i metody autoryzacji pozostaną takie same.

Czytaj też: Płatności smartfonami w Polsce: co dziesiąta operacja jest mobilna!


View Comments
There are currently no comments.