Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

mBank z nową aplikacją – CompanyMobile


Nowa wersja aplikacji CompanyMobile kierowana jest przede wszystkim do klientów korporacyjnych mBanku. 

mBank właśnie pochwalił się nową wersją aplikacji CompanyMobile, z której korzystają klienci biznesowi. Oprogramowanie ma z kolei wyróżnić się zbudowanym od zera przejrzystym interfejsem.

Firma podkreśla dodatkowo, że w aktualizacji obok najbardziej popularnych funkcji znajdzie się także rozwiązanie pokroju wirtualnego asystenta. Ten ostatni z kolei ma wspierać codzienną pracę w systemie czy obsługa służbowych kart płatniczych.

Czytaj też: Liczba kart kredytowych wciąż spada! Czy to koniec sprzedaży plastików?

CompanyMobile

CompanyMobile na ekranie smartfona

Tymczasem, jak przekonuje sam mBank… Klienci MSP i korporacyjni dostrzegają zmiany już na etapie logowania, które odbywa się na podstawie PINu lub biometrii. Co ciekawe, po zalogowaniu na pulpicie użytkownik znajdzie najważniejsze informacje i przede wszystkim funkcje. W międzyczasie asystent zadań przypomni o zleceniach, które czekają na potwierdzenie.

Widoczna na ekranie głównym lista rachunków klienta pozwala łatwo sprawdzić ich szczegóły. Z kolei w dolnym menu umieszczono ikony pt. Finanse, Zlecenia i FX.

Kliknięcie na pierwszą ikonę powoduje przekierowanie do zakładki z historią transakcji, którą można przeszukiwać i filtrować. W zakładce zlecenia klient może sprawdzić wszystkie przelewy, także te będące w przygotowaniu, które zostały odpowiednio pogrubione. 

W efekcie, w zależności od ustawień użytkownika aktualizacja pobierze się automatycznie… Lub można ją samodzielnie ściągnąć ze sklepów Google Play i App Store. Narzędzie zbudowano we współpracy z mServices, spółką z grupy mBanku.

mBank jest jednym z kilku banków na polskim rynku, oferujących aplikację dla klientów korpo. Inne to np. Pekao, ING czy PKO BP.

Czytaj też: Tank&Go wyszło z fazy pilotażu! Czas na podbój rynku


View Comments
There are currently no comments.