fintech
Posted By Admin

Fintech PayPo współpracuje już z Shoperem!


Fintech PayPo już wie za co się zabrać, by zostać hegemonem płatności odroczonych. Klienci mogą zapłacić za zakupy już teraz nawet 30 dni po złożeniu zamówienia.

W międzyczasie Shoper poinformował o nawiązaniu współpracy właśnie z fintechem PayPo. W efekcie ponad 15 tysięcy sklepów dostało dostęp do odroczonych płatności. Te funkcjonują w ramach Shoper Płatności. Wystarczy usługę aktywować w sklepie, by to klient mógł sam finalizować zamówienie tą właśnie metodą.

Płatności odroczone oferowane przez fintech PayPo pozwalają kupić produkt teraz, a zapłacić za niego nawet do 30 dni po złożeniu zamówienia. Albo, co ciekawe, nawet w kilku ratach. Klient otrzymuje od razu swój zakup, oraz ma standardowy czas na jego zwrot. Dodatkowo, nie musi się przy tym logować do banku.

Czytaj też: Terminale płatnicze – rekordowo duża ilość!

fintech paypo

W teorii korzyści te mają zachęcać do zakupów online. A ponieważ metoda zyskuje na popularności – znaczy działa! Z usług fintechu PayPo korzysta już ponad tysiąc sklepów i prawie 400 tys. użytkowników.

W międzyczasie, PayPo nawiązał także współpracę z innym dostawcą systemów e-commerce – IdoSell. To partnerstwo z kolei oznacza, że płatności dadzą się korzystać klientom kolejnych ponad 6 tysięcy sklepów internetowych. PayPo już teraz zintegrowało się z usługą płatności IdoPay. W efekcie… do płatności odroczonych jeden krok!

Czytaj też: Fintech Curve pozyskuje 95 mln dolarów!


View Comments
There are currently no comments.