Aktualności
Posted By Admin

SPOKO.app ma już ponad 300 tys. klientów!


Fintech Ventures, czyli udziałowiec SPOKO.app, podaje nam dane związane właśnie z aplikacją. Przelewy natychmiastowe można nadawać z 32 do 45 krajów, a w sumie z aplikacji korzysta już prawie 320 tys. klientów.

Sam fintech Ventures z kolei specjalizuje się w nabywaniu i rozwijaniu firm z sektora technologii i finansów. W portfelu ma przede wszystkim szwedzkie rozwiązanie dotyczące usług płatniczych PaSS, Inteligent Gaming Solutions S.A. czy właśnie SPOKO.app.

Na ten moment można nadawać przelewy już z 32 do 45 krajów właśnie. W tym na przykład do Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Mołdawii, Nigerii czy Pakistanu, Rosji i Ukrainy. Do końca minionego roku SPOKO.app miało już ponad aktywnych 317 000 klientów.

Aby w pełni zrozumieć skalę obecnego wzrostu, dobrze zobaczyć go w pewnym kontekście. W listopadzie 2020 roku z naszej aplikacji korzystało ponad 253 tys. użytkowników. Obecne tempo ekspansji na wielu rynkach ogromnie nas cieszy.

Evgeny Chamtonau, prezes SPOKO.app.
spoko.app

To nie koniec. Celem naszej spółki SPOKO.app do końca tego roku jest zwiększenie liczby obsługiwanych klientów do minimum 600 tys., a do końca 2023 roku do 2 milionów, głównie dzięki dalszej ekspansji na światowych rynkach przekazów pieniężnych.

Ivan Hamanov z Fintech Ventures.

Co ciekawe, w międzyczasie SPOKO.app myśli o możliwościach rozwoju przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, gdzie zamierza się skoncentrować na transferach pieniężnych. Głównie jeśli mowa o dużych wolumenach pokroju Nigerii czy Indii.

Czytaj też: Polskie numery IBAN i Revolut nie idą już w parze…


View Comments
There are currently no comments.