Aktualności
Posted By Admin

eService po integracji z EVO i Global Payments


Dotychczasowy logotyp eService zostanie uzupełniony o logo nowego inwestora amerykańskiego. Biuro prasowe eService donosi, że firma jest już po integracji z EVO i Global Payments.

Czytaj też: BLIK w spółdzielczym – klienci KBS otrzymują już nową możliwość

Jest to efekt przejęcia dotychczasowego udziałowca strategicznego w eService – firmy EVO Payments, przez Global Payments. W efekcie – w wybranych sytuacjach marka będzie prezentowana razem z logo GP. Wciąż jednak to eService pozostanie głównym brandem.

Czytaj też: Nowości w Goodie – karty płatnicze z możliwością doładowania

eService po integracji z EVO i Global Payments

Co ciekawe, eService jest największym operatorem terminali w kraju nad Wisłą. Zgodnie z raportem branżowym na temat urządzeń na koniec minionego roku eService zarządzał nad Wisłą siecią ponad 324 tys. POSów. Wyprzedzał w efekcie drugie w zestawieniu Polskie ePłatności, które cieszą się ilością 236 tys. urządzeń. 

Czytaj też: Platforma X finansowym kombajnem już w przyszłym roku

Z kolei sam eService ma już dwóch strategicznych udziałowców. To największy bank na polskim rynku – PKO BP oraz mający aż 66% udziałów inwestor zagraniczny, którym jeszcze niedawno był EVO Payments. Ten ostatni jednak dał się przejąć konkurencji – Global Payments, stąd teraz w komunikacji częściej może pojawiać się połączone logo.

eService po integracji z EVO i Global Payments

Czytaj też: PKO zrezygnował z przejęcia Pocztowego


View Comments
There are currently no comments.