Systemy płatności
Posted By Admin

Insly z kolejnym finansowaniem


Fintech Insly pozyskał 1,5 mln funtów finansowania. Środki mają z kolei zostać przeznaczone na rozwój produktów, marketing i przyspieszenie wzrostu. Pieniądze, co ciekawe, w postaci pożyczki udzielił fundusz Hambro Peaks, międzynarodowa firma inwestycyjna z Londynu.

Czytaj też: Pożyczka konsolidacyjna od Raiffeisen Digital Bank

Sam Insly to z kolei estońska firma z bardzo silną odnogą biznesową nad Wisłą. Insurtech wspiera przecież podmioty z rynku ubezpieczeniowego w kontekście automatyzacji i digitalizacji w różnych obszarach działalności. Na przykład dystrybucji, administracji polis czy wyceny ryzyka i likwidacji szkód. Od 2022 roku oferuje dodatkowo też rozwiązania w technologii no/low-code, wykorzystującej intuicyjny interfejs graficzny w miejsce tradycyjnego pisania linii kodu. W efekcie – aplikacje dadzą się dużo łatwiej konfigurować i szybko wdrażać.

3 funkcjonalności oprogramowania, których potrzebuje każdy agent  ubezpieczeniowy - Insly

Insly z kolejnym finansowaniem

W Polsce, co ciekawe, Insly znane jest znów przede wszystkim z działalności dla pośredników ubezpieczeniowych, którym oferuje abonamentowy system CRM. Rozwój platformy dla agentów przyciągnął też uwagę polskich ubezpieczycieli, którzy szukają we współpracy z Insly szansy na zwiększenie sprzedaży.

Czytaj też: BLIK w spółdzielczym – klienci KBS otrzymują już nową możliwość

Jeśli z kolei weźmiemy na tapet samo finansowanie – warto też przypomnieć, że we wrześniu minionego roku insurtech pozyskał 1,1 mln euro od funduszy VC Concentric, Uniqa Ventures i zrzeszenia aniołów biznesu Fund Fellow Founders.

Czytaj też: Natychmiastowa wpłata na kartę – współpraca PayU i Mastercard


View Comments
There are currently no comments.