Aktualności
Posted By Admin

Cinkciarz udostępnia pożyczki wielowalutowe do 5 tys. PLN


Polski fintech Cinkciarz wprowadza nowość w kontekście pożyczek – pożyczki wielowalutowe! Klienci już teraz mogą wnioskować nawet o 5 tys. PLN lub równowartość tej kwoty w euro, dolarach, funtach albo frankach oraz… Spłacić zobowiązanie w 12 ratach!

Czytaj też: eBilet autostradowy Autopay dla klientów Millennium

Co ciekawe, na portalu Cinkciarz.pl użytkownicy określają, jaką kwotę pożyczki potrzebują, w jakiej walucie i kiedy spłacą swoje zobowiązanie. Później z kolei wypełniają wniosek online oraz czekają na decyzję i pieniądze. Klienci Cinkciarza mogą więc brać już pożyczki w złotych, euro, dolarach czy funtach i frankach.

Co ważne, teraz otrzymujemy wybór, czy chcemy wypłacić pożyczkę na rachunek bankowy czy bezpośrednio na kartę wielowalutową. Jeśli konsument z kolei zdecyduje się na drugą opcję, ale nie posiada jeszcze karty fintechu… W trakcie składania wniosku może zamówić wirtualną wersję.

Czytaj też: Fintech Mokka startuje w Bułgarii

Cinkciarz pożyczki wielowalutowe

Cinkciarz udostępnia pożyczki wielowalutowe do 5 tys. PLN

Tymczasem, w efekcie wypłaty pożyczki na kartę użytkownicy dostają środki natychmiast, a prowizje są niższe. Klienci nie muszą mieć konta walutowego w banku, by otrzymać pieniądze w danej walucie. Kolejnym benefitem jest ułatwienie procesu spłaty. 

Czytaj też: Zerowa prowizja od kredytów dla małych przedsiębiorstw w Alior Bank

W obliczu wysokich stóp procentowych i mniejszej zdolności kredytowej coraz więcej osób nie jest w stanie zdążyć lub poradzić sobie z uregulowaniem wszystkich bieżących płatności. Z tego powodu wydłużyliśmy okres spłaty naszych pożyczek i wprowadziliśmy raty. Zwiększyliśmy też maksymalną kwotę, na jaką można u nas wziąć pożyczkę. Wiele osób na co dzień rozlicza się w innych walutach, np. mając kredyty we frankach czy zarobki w euro, dlatego liczymy, że wprowadzone nowości umożliwią im wygodniejsze zarządzanie finansami.

– mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Czytaj też: Amerykańskie banki stworzą wspólny portfel cyfrowych płatności


View Comments
There are currently no comments.