Płatności online
Posted By Admin

Bramka mBank już w dużym e-commercie!


Bramka mBank – Paynow – -za przyjmowanie wpłat online podczas Finału WOŚP odpowie wspólnie ze spółką PayU!

Finał WOŚP już za rogiem! Po raz pierwszy od strony płatności online za transakcje weźmie się nie tylko PayU, ale przede wszystkim bramka mBank. Stało się to w efekcie wejścia bramki na nowy etap rozwoju, jakim jest właśnie otwarcie się na sporych klientów. 

Obsługa WOŚP jest z naszej perspektywy potwierdzeniem, że Paynow nie jest już rozwiązaniem tylko dla małych firm. To znak, że jesteśmy godni zaufania również tak dużej instytucji, która w ciągu kilku godzin przetwarza płatności rzędu kilkudziesięciu milionów złotych. To unikatowa skala w perspektywie polskiego e-commerce.

Jarosław Stefański, szef mElements, spółki córki mBanku, rozwijającej projekt Paynow.

Bramka mBank, a WOŚP

Tymczasem, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pokazać ma, że Paynow przygotowany przez mElements radzi sobie całkiem sprawnie. Z kolei samą niezawodność ma zapewnić wykorzystanie chmury w infrastrukturze. 

W Paynow udostępniamy mechanizm obecnego programu mOkazji przy płatności on-line. To daje wybranym przez nas handlowcom wyjątkową korzyść generowania nowej sprzedaży z mOkazji tak jak do tej pory, jednak w doskonałym doświadczeniu dla kupującego.

Jarosław Stefański

Czytaj też: Finał WOŚP już osiągnął rekord – eSkarbonka zebrała 1 mln PLN

bramka mbank

Odraczanie płatności  w bramce mBank?

W międzyczasie, bramka mBank przygląda się także odroczonym płatnościom. Decyzja o wdrożeniu jednak jeszcze nie zapadła. Na ten moment firma sprawdza potencjał rynku polskiego.

Co ciekawe, Paynow to usługa, która do niedawna dostępna  była wyłącznie dla sektora MŚP. Korzysta z niej już teraz ponad 4 tysiące przedsiębiorców. Jednak bank poszedł nieco dalej i zintegrował Paynow z serwisem dla klientów korporacyjnych mBank CompanyNet. W efekcie otwarł się na największych graczy e-commerce.

W walce o udziały na rynku bramka mBank będzie musiała jednak mierzyć się z największymi dostawcami podobnych rozwiązań. Swoją alternatywę ma już na przykład ING.

Czytaj też: Fintech Curve pozyskuje 95 mln dolarów!


View Comments
There are currently no comments.