Aktualności
Posted By Admin

Finał WOŚP już osiągnął rekord – eSkarbonka zebrała 1 mln PLN


Zebrana już kwota na finał WOŚP jest o 400 tys. wyższa od tej, którą pozyskano we wszystkich wpłatach do eSkarbonki w ubiegłym roku.

Mastercard poinformował już o rekordowej kwocie zbiórki do eSkarbonki. Za pomocą narzędzia Wielka Orkiestra w ciągu miesiąca zebrała już datki od 26 tys. osób. Te z kolei wpłaciły łącznie ponad 1 037 000 PLN. Co więcej, kwota ta z pewnością wzrośnie, ponieważ finał WOŚP zaplanowano przecież na 31 stycznia.  W efekcie, darczyńcy mają blisko trzy tygodnie na skorzystanie z rozwiązania, które jest dostępne i preferowane, przede wszystkim w czasie pandemii.

finał wośp

Finał WOŚP i eSkarbonka dają radę

Tymczasem, eSkarbonki udostępnione przez Mastercard towarzyszą WOŚP czwarty raz. W międzyczasie narzędzie umożliwia przekazywanie i zbierania datków za pośrednictwem internetu. Co ciekawe, od tej edycji, w akcje mogą włączyć się małe i średnie firmy. One właśnie przeprowadzą zbiórkę przeprowadzoną wśród pracowników czy partnerów biznesowych. 

Dodatkowo, eSkarbonki mogą zakładać też osoby fizyczne. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Z kolei sami zainteresowani zbiórką mogą do niej dołączyć lub skorzystać z jednej z eSkarbonek założonych przez indywidualnych kwestujących. Strona posiada pełen certyfikat bezpieczeństwa.

Czytaj też: WOŚP: ponad 220 tys. PLN! eSkarbonka pełna przed świętami!


View Comments
There are currently no comments.