fintech
Posted By Admin

WOŚP: ponad 220 tys. PLN! eSkarbonka pełna przed świętami!


Jeśli eSkarbonka zostanie napełniona kartą Mastercard i to Ty jesteś nadawcą ów płatności możesz zagłosować na piosenkę, która umili Final po Światełku do nieba.

W  związku z tym, że już niebawem 29.finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Mastercard uruchomił usługę pt. eSkarbonka. Narzędzie ma za zadanie zebrać w internecie środki na rzecz fundacji Jurka Owsiaka.

Rozwiązanie, jak na razie, wykorzystywano z powodzeniem podczas trzech ostatnich finałów WOŚP. Tegoroczną nowością jest dodatkowo opcja założenia własnych wirtualnych puszek przez małe i średnie przedsiębiorstwa.

Finał WOŚP, jak to na niego przystało, odbędzie się 10 stycznia 2021 roku. W efekcie, wówczas będzie można wrzucić datek do puszki wolontariusza na ulicy, lub przekazać go bezgotówkowo.

Teraz już można wesprzeć fundację przekazując środki właśnie do eSkarbonki. Tutaj właśnie wolontariusze i inni zainteresowani zbieraniem mogą udostępnić ją na własnych profilach w mediach społecznościowych. Co ciekawe, eSkarbonka poleca się także dla MŚP – które mogą założyć ją, by dać możliwość pracownikom wsparcia zbiórki.

eskarbonka

WOŚP polubił się z eSkarbonką

Tymczasem, eSkarbonka i wszystkie jej odnogi dostępne są pod linkami wosp.org.pl. Mastercard w międzyczasie zapewnia, że strona chroniona jest bezpiecznym połączeniem i posiada także certyfikat bezpieczeństwa. Z kolei samą wiarygodność eSkarbonki można sprawdzić tutaj. Po wybraniu metody płatności użytkownik przekierowany jest do PayU. Jeśli jednak wybierzemy kartę Mastercard dostajemy także możliwość wyboru piosenki, która ukoronuje Finał po Światełku do nieba.

A jeśli już mówimy o Mastercard – ten wspiera WOŚP już po raz dziewiąty. Czwarty rok z rzędu mamy do czynienia z wynalazkiem pt. eSkarbonka, która już w pierwszym roku działalności opiewała na 170 tys. PLN zebranych datków.

Rok później w puszkach wirtualnych znalazło się ponad 300 tys., a teraz, w 2020 roku… już na koncie jest ponad 600 tys.! Tegoroczna zbiórka ma szansę zebrać jeszcze więcej, ponieważ do 16 grudnia Polacy zasilili je na… 220 tysięcy! A to oznacza, że do 10 stycznia, może się okazać, kilkakrotnie przekroczymy poprzedni wynik!


View Comments
There are currently no comments.