Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Bezgotówkowe Kino Objazdowe – czas start


Jesienna trasa rusza! Bezgotówkowe Kino Objazdowe oferuje uczestnikom wydarzenia, którzy za bilety zapłacą bezgotówkowo, zniżki! Wraz z końcem lata startuje kolejna już odsłona akcji Bezgotówkowej Kino Objazdowe. Inicjatywa znów skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców mniejszych miejscowości i ma, co ciekawe łączyć edukację w kontekście finansów cyfrowych z rozrywką kinową. 

Czytaj też: Nowe MIPy na liście KNF – aż 12 kolejnych fintechów

Równocześnie, partnerem strategicznym przedsięwzięcia realizowanego we wrześniu i październiku jest Fundacja Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo warto dodać, że na mapie Bezgotówkowego Kina Objazdowego tym razem znalazły się takie miejsca, jak Poręba, Strzelce Opolskie, Olesno, Świerczów, Pieszyce, Lądek Zdrój, czy Lwówek Śląski, Lubsko, Gubin, Żagań, Kożuchów. Na liście pojawi się też Szprotawa, Jawor, Kościan, Grodzisk czy Wolsztyn. Więcej informacji na ten temat samej trasy i szczegóły można znaleźć tej stronie.

Czytaj też: Doceniam Velo – polecam Velo: 3. edycja programu instytucji

Bezgotówkowe Kino Objazdowe - czas start

Bezgotówkowe Kino Objazdowe – czas start

Tymczasem, Bezgotówkowe Kino Objazdowe przewiduje, że w tych miejscowościach od rana do wieczora będą się odbywać seanse filmowe. W repertuarze znalazły się równocześnie propozycje dla dorosłych i dla dzieci! Za bilet normalny trzeba zapłacić 20 PLN, ulgowe – 18 PLN, z kolei grupowe rozchodzą się po 16 PLN. Bilety, co ciekawe, można kupić na stronie wydarzenia czy w kasie przed seansem. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli też korzyści dla widzów kupujących bilety bezgotówkowe. Mogą liczyć oni na aż 10% zniżki na bilety i zestawy kinowe!

Równocześnie trzeba dodać, że przed ośrodkami kultury w odwiedzanych miejscowościach pojawia się kamper z mobilnym biurem Fundacji Polska Bezgotówkowa i jej partnerów.


View Comments
There are currently no comments.