Aktualności
Posted By Admin

Allegro Pay Business daje 3 tys. limitu na start


Allegro Pay Business to płatności odroczone dla firm korzystających z platformy Allegro Biznes. To pochwaliło się wprowadzeniem nowej usługi dla startupów. Zadeklarowało równocześnie, że nowe firmy dostaną od pierwszego dnia działalności możliwość płatności odroczonych. Co więcej – na start otrzymują limit w kwocie… 3 tys. PLN!

Co ciekawe, jak zaznacza sam operator platformy, środki te można wykorzystać na zakup wyposażenia czy innych produktów potrzebnych do biura na początku działalności. W efekcie – pierwsze kroki w biznesie będą dla takich firm zdecydowanie łatwiejsze.

Czytaj też: Rachunek Banku Pocztowego otworzysz zdalnie

Allegro Pay Business

Allegro Pay Business daje 3 tys. limitu na start

Tymczasem, wersja Business to działająca od półtora roku platforma e-commerce, która ułatwia wymianę handlową między przedsiębiorcami. Co za tym idzie, firmy znajdą w niej ponad 215 mln ofert, a za większość mogą zapłacić później. Dodatkowo, można także automatycznie rozłożyć spłatę na aż 12 rat. Rozwiązanie stworzono w ramach współpracy z firmą PragmaGO. Niedawno jednak zyskało nową nazwę.

Czytaj też: Alior udostępnił symulatory dla kredytobiorców 

Równocześnie trzeba dodać, że jak wynika ze statystyk Allegro, 7 na 10 firm, które aktywowały tę metodę płatności, korzysta z niej regularnie. 

Utwierdza nas to w przekonaniu, że rozwój tej usługi jest rzeczywistym wyjściem naprzeciw potrzebom nowo otwartych firm, które dzięki Allegro Pay Business mogą dokonywać spłaty zobowiązań dopiero po realizacji zysków ze swoich inwestycji lub nabyć niezbędne zaopatrzenie na początek działalności.

– komentuje Ewa Kraińska, odpowiadająca za rozwój Allegro Pay Business.

Czytaj też: Odroczone płatności Mokka dla sklepów stacjonarnych


View Comments
There are currently no comments.