Aktualności
Posted By Admin

Warta wprowadza płatności cykliczne za polisy


Operatorem tych płatności jest serwis Przelewy24. Warta wprowadza więc płatności cykliczne za polisy! Ubezpieczenia komunikacyjne będą teraz zdecydowanie łatwiejsze w obsłudze. Składka za polisę rozkładana jest na raty, które, co ciekawe, automatycznie pobierane są z karty płatniczej klienta.

Czytaj też: Nowa waluta Cebullion wraca do gry

Co ciekawe, z nowej opcji płatności mogą już korzystać klienci indywidualni, kupujący ubezpieczenie w efekcie pomocy agenta. Z kolei minimalna roczna cena polisy to 840 PLN. 

Należność można uregulować w międzyczasie w 2, 4 albo nawet 12 ratach. Ten ostatni tryb, co ciekawe, w ramach którego płatności pobierane są w odstępach miesięcznych, jest nowością w Warcie. Ta dotychczas umożliwiała podzielenie składki na pół lub na cztery transze.

Czytaj też: Rusza Revolut Pay. Płatności jednym kliknięciem to już fakt

 płatności cykliczne za polisy

Warta wprowadza płatności cykliczne za polisy

Tymczasem, rozwiązanie zbudowano we współpracy z platformą Przelewy24. Już jest dostępne w systemie sprzedażowym dla agentów eAgent. By z nowej opcji płatności skorzystać w pełni klient musi podać aktualne dane kontaktowe i wyrazić zgodę na cykliczne obciążanie wskazanej przez niego karty według harmonogramu.

Później z kolei – po zawarciu umowy – kupujący otrzymuje link do regulaminu i formularza, w efekcie którego rejestruje kartę w systemie Przelewy24, podając numer karty, CVC i datę ważności.

Czytaj też: Rachunek Banku Pocztowego otworzysz zdalnie


View Comments
There are currently no comments.